Kaymakamlık Şartsız Koşulsuz Devlet Memuru Alımı

Kaymakamlık Şartsız Koşulsuz Devlet Memuru Alımı

Şartsız koşulsuz personel alımı iş ilanlarını merak edenler için kaymakamlık tarafından devlet memuru alımı yapılacağı ilan edildi. Herhangi bir şart aranmadan devlet memuru alımı iş ilanları yayınlandı. Başvuru kılavuzu ile yayınlanan ilanda memur alımı

Kaymakamlık bünyesinde çalışacak devlet memuru alımı yapılacağı ilan edildi. Kamu personel alımı için yayınlanan ilanlarda şartsız ve koşulsuz kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi. Kaymakamlık bünyesine devlet personeli alımı için yayınlanan ilana başvuru yapacaklar için detaylar belli oldu.

Personel alımı yapacağını duyuran Kaymakamlık alımı yapacağını duyurduğu kurum Bozcaada Mahalli İdare bünyesine alım yapılacak olup alınacak unvan ise 2 kişilik boş kontenjanın doldurulması amacı ile temizlik personeli alımı yapılacaktır. Alımlar işçi alımı olarak belirlenmiştir.

Kamu İşçi Alımı Başvuru Şekli

İşçi alımı iş ilanı başvurusu yapacak işçi adayları için başvurular her şekilde yapılabilecektir. Adaylar şahsen başvuruda gerekli olan belgeleri kaymakamlık adresine ileterek başvuru yapabilecektir.

Posta yolu ile başvuru yapacak adaylar için başvurular başvuruda gerekli olan belgelerin geç olmadan hemen kaymakamlığa iletecek şekilde ayarlanması yolu ile yapılacaktır.

Online olarak başvuru yapacak adaylar için başvurular en aşağıda yer alan başvuru ekranı linki üzerinden belirtilen mail adresi üzerinden yapılabilecek olup farklı yollar ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru tarihlerini merak edenler için ise başvurular 15 Eylül 2022 tarihinden itibaren alınmaya başlanmıştı. Son başvuru tarihi ise 19 Eylül 2022 tarihi olarak belirlenmiş olup başvurular mesai saatleri içerisinde yapılması gerekmektedir.

Personel Alımı İstenilen Belgeleri

Dilekçe, Adli sicil kaydı, vukuatlı nüfus kaydı, kimlik ve ikametgah belgesi istenilmektedir. Belirtilen belgelerin eksiksiz bir şekilde iletilmesi gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu:

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.