Karatay Belediyesi KPSS Puanlı Düz Memur Personel Alıyor

Karatay Belediyesi KPSS Puanlı Düz Memur Personel Alıyor

Karatay Belediyesi çeşitli kadrolarda görevlendirilmek üzere 7 Düz memur personel alımı yapıyor. Adayların KPSS puanları dikkate alınacak.

Karatay Belediyesi 7 düz memur alımı personel alımı yapıyor. Çeşitli kadrolarda görevlendirilmek üzere alımı yapılacak personeller, belediyenin farklı bölümlerinde çalışacaklar. KPSS’den en az 70 puan alan adayların başvuruları değerlendirilmeye alınacak.

Ayrıca 21 Ocak tarihine kadar başvuru yapılabilecek. Tahsildar, memur ve şehir plancısı olarak görev yapacak olan personeller www.karatay.bel.tr üzerinden başvuru yapabilecekler.

Devlet Personel Alımı Özel Şartlar

Karatay Belediyesi personel alımı için KPSS sınavından 70 puan ve üzerinde puan alınması gerekmektedir. Konya’da bulunan belediyede çalışacak olan adayların sözlü ve yazılı sınava girmeleri gerekecek.

Adaylardan başvuru formuna yapıştıracak iki fotoğraf ve öğrenim belgeleri bulunması gerekir. KPSS sonuç belgesi, diploma belgeleri ve kimlik bilgileri beraberinde adli sicil kayıtlarının yer aldığı evrakların eksiksiz olarak iletilmesi gerekiyor.

KPSS puanının en yüksekten düşüğe göre sıralandığı bir liste dahilinde değerlendirilmeye alınacak adayların her biri sadece tek bir pozisyon için başvuruda bulunacaktır.

Başvuru sürecine dair her türlü detayın incelenmesi için ilgili ilanın yayınlandığı belediyenin resmi internet sitesini inceleyebilirsiniz.

Tüm süreçlerin online olarak takip edileceği personel alımları için diğer bilgilere de mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Memur Alımı Başvuruların Değerlendirilmesi

Karatay Belediyesi personel alımları için 17-21 Ocak 2022 tarihleri arasında başvuru alınacak. Adayların başvuru sürecini internet üzerinden takip etmeleri gerekecek. Çünkü işe alınacak adayların adreslerine herhangi bir tebligat yapılmayacaktır.

Adaylar evraklarının bir kopyasını [email protected] adresine mail atacaklar ve gelecek onay cevabından sonra başvurularını tamamlayacaktır.

Başvuru sonucunda işe alınacak adaylar 1 Şubat 2022 tarihinde belediyenin internet sitesinde açıklanacaktır. Sözlü sınavda genel kültür ve gündeme dair soruların cevaplanması istenecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.