Kamuya Memur Alımı İlanları! Kurumsal Mimar ve Mühendis Alımları

Kamuya Memur Alımı İlanları! Kurumsal Mimar ve Mühendis Alımları

Kamuya atama için kılavuzları yayınlanıyor. Memur alımı kılavuzu yayınlayarak başvuruları almaya başlıyor. Kurumsal mimar ve mühendis alımı ilanlarına başvuru nasıl yapılacak. Belediye personel alımları için bilgilendirme sunduk.

Kurumsal Memur Alım Kılavuzu Yayınlandı!

Belediye personel alımı kapsamlı ilana çıkarak istihdama başladı. Kurumsal başvuruları şahsen veya posta yöntemi ile yapacak.

Mimar Alımı: Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin mimarlık programından mezun olmak.

Mühendis Alımı: Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin elektrik ve elektronik mühendisliği programından mezun olmak.

Mühendis Alımı: Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin makine mühendisliği programından mezun olmak.

Mühendis Alımı: Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin harita mühendisliği programından mezun olmak.

KPSS Şartı Bu Alımda İsteniyor

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Mezun olunan okul itibari ile öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak 2022 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvanların karşısında belirtilen puan türlerinden, belirtilen asgari KPSS 60 puanını almış olmak. Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.

Kamuya Memur Alımı Başvuru Şekli

Adayların, başvuru formunu eksiksiz ve doğru olarak doldurmaları ve başvuru esnasında istenilen diğer belgeler ile birlikte 19 Şubat 2024 ile 23 Şubat 2024 tarihleri arasında mesai bitimine kadar (mesai günlerinde saat 09:00-12:30 ile 13:30-17:00 arasında) Yukarı Mahalle İnönü Caddesi No.42/1 İdil/ŞIRNAK adresindeki İdil Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile başvuru yapabileceklerdir.

Mimarlık fakültesi, fakültelerin elektrik ve elektronik, makine ve harita mühendisliği bölümü mezunlarının başvuruları alınacak. Şırnak iş ilanları olarak açıklandı.

Şırnak ili İdil Belediye Başkanlığı bünyesinde 5393 sayılı Belediye Kanununun 49 uncu maddesi ile Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş pozisyonlara tam zamanlı sözleşmeli personel alınacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.