Kamuya KPSS 50 Puanla Memur ve VHKİ Alımı Yapılacak

Kamuya KPSS 50 Puanla Memur ve VHKİ Alımı Yapılacak

Resmî Gazete aracılığıyla güncel memur alımı ilanı yayımlandı. Kamuya KPSS 50 taban puanla memur ve VHKİ alımı yapacağını açıkladı. İşe alınacak olan personeller kurum tarafından yapılacak olan mülakat sınav sonucuna göre gerçekleşecektir.

Güncel Memur Alımı İş İlanları

Mezitli Belediye Başkanlığı Resmî Gazete üzerinden memur alımı ilanı yayımladı. Yayımlanmış olan ilana göre kadın ve erkek adaylardan kabul edilecek olan alım ilanına göre 1 memur ve 1 veri hazırlama ve kontrol işletmeni alımı yapılacaktır. GİH hizmet sınıfın da 8. ve 10. Derece de kadro da istihdam sağlanacaktır. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilan için gerekli olan detayları ve şartları haberimizde size sunduk.

Kamu Memur Alımı İş İlanları Koşulları

1 memur alımı: Bölüm şartı aranmaksızın önlisans mezunu personel alımı yapılacaktır.

1 veri hazırlama ve kontrol işletmeni memuru alımı: Adayların lisans mezunu Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümlerinden birinden eğitim almış olmanız gerekmektedir.

Devlet Memuru Alımı KPSS Puan Şartı

Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), tarafından 2022 yılında yapılmış olan Kamu Personeli seçme Sınavına katılmış olmanız gerekmektedir. Memur adaylarının P – 93 puan türünde en az 50 puan almış olması; veri hazırlama ve kontrol işletmeni alımı için ise P – 3 puan türünde en az 65 puan almış olması bu ilana başvuru yapmanız için yeterlidir.

Kamu Personel Alımı İş İlanı Başvuru Şekli ve Tarihi

Mersin iş ilanları kategorisinde Mersin Büyükşehir Belediyesine bağlı Mezitli Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanmış olan ilana başvurular 28 Kasım 2023 tarihinde başlayacaktır. Söz konusu kurum tarafından son başvuru tarihi ise 30 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır.

Yukarı da verilmiş olan şartları sağlayan adaylar başvurularını Mezitli Belediye Başkanlığı Hizmet Binası İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Atatürk Mah. Sanayi Cad. No:24 - Mezitli/MERSİN adresine şahsen veya posta yolu müracaat etmeleri yeterlidir. Online başvuru bu ilan açılmamıştır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.