Kamuya B Ehliyetli 9 Zabıta Memuru Alımı

Kamuya B Ehliyetli 9 Zabıta Memuru Alımı

Kamu Belediye zabıta memuru alımı yapacağını duyurdu. Belediye başkanlığı tarafından kamuya zabıta memuru alımı yapılıyor. Kamu Nizip Belediyesi personel alımı ilanını yayınladı. Başvuru detayları haberimizde…

Nizip Belediye Başkanlığı ilk defa atanmak üzere olan zabıta memuru alımı yapacaktır. Belediye bünyesinde istihdam etmek üzere personel alımı yapacak olup alınacak olan personellerin en az KPSS puanı 75 olması halinde adayların başvuruları onaylanacaktır.

Güncel personel alımı ilanını yayınlayan Nizip Belediye Başkanlığının yapmış olduğu acıkama ise belediyemiz bünyesindeki zabıta müdürlüğüne boş kontenjandan dolayı yeni atanmak üzere olan 9 zabıta memuru alımı yapılacaktır. Alınacak personellerin KPSS sınavından 75 ve üzeri almış olması gerekir.

Başvuru Sırasında İstenilen Şartlar Nelerdir

Türk vatandaşı olması,

Herhangi bir kamu kurumlarında işten çıkarılmamış olması,

En az 1 yıl veya daha fazla hapis cezası almamış olması,

Başvuracak olan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olması gerekir,

İşe alınan zabıta memurlarının görevlerine yerine getirmesinde herhangi bir sağlık ve akıl hastalığı bulunmaması gerekir,

En az 18 yaşını doldurmuş ve sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olması,

En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olması,

Başvuru Tarihi ve Başvurular Nasıl Yapılacaktır

Gaziantep Nizip Belediye Başkanlığının yayınlamış olduğu zabıta memuru alımı ilanı için başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını 8 Ağustos 2022 ve 12 Ağustos 2022 tarihleri arasında mesai saatleri içinde Nizip belediyesine başvurularını şahsen yapacaklardır.

Başvurular şahsen yapılacak olup posta ile yâda E-mail yoluyla başvuran ve eksik bilgi yanıltıcı sahte belgelerle başvurmak isteyenlerin başvuruları belediyemiz tarafından değerlendirmeye alınmayacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.