Kamuya 14000 TL Maaşla Memur Alımı (KİB İş İlanları)

Kamuya 14000 TL Maaşla Memur Alımı (KİB İş İlanları)

10.000 liranın üzerinde maaşla çalışmak isteyenlere Müjde verildi. Kamuya ortalama 14.000 TL maaşla çalışacak memur alımı yapılacaktır. KİB iş ilanlarına göre bünyesinde çalışacak 14.000 TL maaşla memur adayları aranmaktadır. Hemen ilanlar için tıklayınız

14.000 TL maaşlı kamu personeli alımı ilanları yayınlandı. KİB tarafından yayınlanan iş ilanları içerisinde yer alan bilgilere göre memur olarak çalışacak adaylara ortalama gelir olarak aylık 14.000 TL maaş ile kamu yaparsanız alımı yapılacaktır. Memur adamın haberleri için haberimizi takip edin.

Kurum açıklaması; “Karadeniz İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği’ne Uzman Yardımcısı kadrosuna atanmak üzere aşağıda yer alan tabloda belirtilen kriterler çerçevesinde sınavla 2 (iki) adet Uzman Yardımcısı alınacaktır.” Yani belirtilen şartları taşıyan kişiler arasından 2 adet uzman yardımcısı alımı yapılacaktır. İş ilanlarında aranan kriterler ve daha fazla detaya haberimizde yer verdik.

Aranan Mezuniyet Şartları Nelerdir?

Siyasal Bilgiler, İktisadi Ve İdari Bilimler, İktisat, İşletme Fakülteleri Veya Kamu Yönetimi, Uluslararası Ticaret Bölümleri, gibi bölümlerden en az lisans mezunu olma, İngilizce yabancı dil bilgisine sahip olma şartları ile 2 uzman yardımcısı alımı yapılacaktır.

Memur Alımı Başvuru Şartları Neler?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma, askerlik görevini yapmış olma, 18 yaşında tamamlama, en az 4 yıllık üniversitelerin yukarıda belirtilen bölümlerinden herhangi birinden mezun olmam, 35 yaşını geçmemiş olma, görevine Daimi olarak icraat etmesine engel oluşturabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmama, 2020-2021-2022 yıllarında yapılan Kamu Personeli seçme sınavından en az 70 ve üzeri puana sahip olman, herhangi bir SGK kurumundan emeklilik aylığı almıyor olmanın şartları ile kurum personel alımı yapılacaktır.

Personel Alımı Başvuruları Nasıl Yapılır?

Müracaat yapacaklar için başvurular alınmaya başlanmıştır. En geç müracaatlar ise 5 gün ne kadar yani 18 Kasım 2022 tarihine kadar yapılmış olması gerekmektedir.

Adaylar aşağıda yer alan başvuru kılavuzu içerisinde yer alan mail adresine başvuruda gerekli belgeler ve başvuru formunu doldurup gönderdikten sonra başvurularını yapmış olacaklardır.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2

Facebook: kamupersonelialim1

İnstagram: kamupersonelialim

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUWAİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.