Kamu Yüksek Maaşla Devlet Memur Alımları Başvurusu

Kamu Yüksek Maaşla Devlet Memur Alımları Başvurusu

Kamu devlet memur alımı ilanı yayınlandı. Cumhurbaşkanlığı personel alımı ilanına göre bünyesinde çalışmak isteyenler için ilan yayınlandı. 8000 TL ortalama maaşlı ilanın detaylar haberimizde…

Kamu Devlet Memur Alımı Duyurusu

Cumhurbaşkanlığı İletişim başkanlığınca yayınlanan ilana göre yüksek maaş ile ve farklı niteliklerde olacağı kurumca açıklandı. Sınav yolu ile kamu personeli alımı gerçekleştirileceği ilan eden kurum alımı yapılacak unvan olarak uzman yardımcısı alınacağı belirtildi.

Öğrenim Şartları

Fakültelerin hukuk, siyasal bilgiler, iktisadi ve idari bilimler, işletme ve iktisat fakültelerinden, iletişim fakültelerinden, mühendislik fakültelerinden lisans bölümleri ile matematik ve istatistik lisans bölümlerinden,  ilgili fakültenin psikoloji, antropoloji, sosyoloji, sosyal antropolioji, halkbilim, insan ve toplum bilimleri bölümlerinden mezun olma şartları aranmaktadır.

Adaylarda Aranan Genel ve Özel Şartlar

2001 Yılı başı itibari ile başvuru yapacakların 35 yaşını doldurmamış olması istenilmektedir. Başvuru yapacakların kamu haklarından mahrum olmaması talep edilmektedir.

Başvuru Tarihleri

Başvuruda bulacaklar için başvurular 9 Ağustos 2021 tarihi itibari ile başvurularını gerçekleştirmeye başlaya bilecek olup en geç müracaatlarını 20 Ağustos 2021 tarihinde sona ereceği açıklandı.

Başvuru Şekli ve Yeri

Adaylar başvurularını Anadolu Üniversitesinin resmi internet sayfası üzerinden yapması gerekiyor. Başvuru yapacak adaylar elektronik olarak bu süreçleri izleye bilecektir. Şahsen veya posta yolu ile yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir. Başvuru yapacak adaylar için başvuru tarihleri dışında gerçekleştirilen başvurular kabul edilemeyecektir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.