Kamu Üniversitesi Lise Önlisans Lisans 29 Büro Personeli Ve Memur Alımı

Kamu Üniversitesi Lise Önlisans Lisans 29 Büro Personeli Ve Memur Alımı

Memur alımı ve büro personeli alımı için kamu personel iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan kamu ilanları ile birlikte Bayburt Üniversitesi tarafından memur, temizlik personeli, işçi ve tekniker alımı olmak üzere 29 kamu personeli alımı yapılacak.

Bayburt Üniversitesi rektörülüğü güncel olarak yayınlamış olduğu devlet personel alımı ilanları ile beraber birimleri içinde istihdam edilmek üzere elektrik teknikeri alımı, kütüphaneci alımı, temizlik personeli alımı, psikolog alımı, büro personeli alımı, güvenlik alımı ve işçi alımı yapılacak.

Üniversite Personel Alımı Başvuru Şartları Nedir?

Üniversite güvenlik alımı iş başvurusu için adayların Ortaöğretim(lise) ve Önlisans mezunu olmak. Son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşıması gerekiyor.

Kamu işçi alımı için çalışmak isteyenlerin Ortaöğretim(lise) mezunu olmak. İnşaat, sıva, boya veya badana işlerinde en az 1 (bir) yıl mesleki tecrübeye sahip olmak veya MEB onaylı İnşaat, sıva, boya veya badana ustalık belgesine sahip olması, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olması ve nöbet usulü çalışmaya engel bir durumunun bulunmaması gerekmekte.

Büro personeli alımı için şahısların Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı, Hukuk Büro Yönetimi Sekreterliği ön lisans programlarından birinden mezun olması ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Memur alımı için tüm adayların Adalet, Maliye, Bankacılık ve Sigortacılık, Fotoğrafçılık ve Kameramanlık, İşletme Yönetimi, Grafik Tasarımı veya Halkla İlişkiler ve Tanıtım ön lisans programlarından birinden mezun olması ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Tekniker alımı için başvuru yapmak isteyenlerin Bilgisayar Programcılığı veya Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama ön lisans programlarının birinden mezun olmak. Alanında en az 1 (bir) yıl mesleki tecrübeye sahip olması ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Bayburt Üniversitesi İşçi Ve Memur Alımı İş Başvuru Tarihi Nedir?

İş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların kurumun sitesinden başvuru formunu doldurarak aşağıda yazılı olan kurum adresine şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Son başvuru tarihi 29 Haziran 2022 olarak bildirildi.

Dede Korkut Külliyesi 21 Şubat Caddesi Trabzon Yolu Üzeri İdari Birimler Binası 69000/BAYBURT

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum