Kamu Uludağ İhracatçı Birliği Uzman Personel Alacak

Kamu Uludağ İhracatçı Birliği Uzman Personel Alacak

Kamu kurumu Uludağ İhracatçı Birliği uzman personel alımı yapacağını duyurdu. UİB başvuruları nasıl yapılacak. Kimler başvuru yapabilecek. Bursa merkezli kurum için başvuru özel şartları neler olduğu detayları yazımızda…

Kamu Bursa Uludağ İhracatçı Birliği uzman personel alımı yapacağını duyurdu. Alımı yapılacak kişilerde aranan özel şartları sundu. Adaylar başvurularını 27 Ağustos tarihi bitimine kadar yapabilecektir.

İhracatçı Birlikleri Uzman Personel Alımı Başvuru Genel Şartları

Başvuracaklar Türk vatandaşı olması gerekmektedir. Erkek adaylar için askerliğini yapmış, tecilli veya muaf olması istenmektedir. Kamu haklarından yoksun olmayan ve 18 yaşını doldurmuş kişiler başvuru yapabilecektir.

Her hangi bir nedenle daha önceki iş yerinden sözleşmesi fesh edilmemiş olmak, görevini yapmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir.

Ziraat fakültesi mezunu olmak, tercihen bitki koruma, bahçe bitkileri veya tarım ekonomisi bölümü (Türkiye'deki üniversitelerin veya denkliği Yüksek Öğretim Kurumu (YÖK) tarafından kabul edilen yurt dışındaki üniversitelerin en az 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olması gerekiyor.

YDS puanı en az C düzeyinde olması isteniyor. organizasyon ve koordinasyon becerisi yüksek, proje yönetimi, kümelenme ve küme yönetimi konusunda bilgi ve deneyim sahibi, ofis programlarını iyi derecede kullanabilen (Word, Excel, PowerPoint), Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayanların başvurusu alınacak.

Adaylar başvurularını 27 Ağustos 2021 tarihi bitimine kadar uludag@uib.org.tr posta adresine elektronik olarak yapmaları gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.