Kamu Özburun Belediyesi 4890 TL Maaş Düz Memur Alacak

Kamu Özburun Belediyesi 4890 TL Maaş Düz Memur Alacak

Kamu Özburun Belediye Başkanlığı yerel yönetimler sayfası üzerinden yapılan açıklamada yüksek maaş ile düz memur alımı yapacağını ilan etti. Alımı yapılacak memurlar 4890 TL maaş ödemesi yapılacak.

Afyonkarahisar Özburun Belediyesi düz memur alımı yapacağını yerel yönetimler sayfası üzerinden yapılan açıklamada ilan etti. Yapılan açıklamaya göre 4890 TL maaş ile memur alımı yapılacaktır. 2022 maaşları yeni gelecek zam üzerinden hesaplanacaktır.

Adaylar için alımlar daimi nitelikte yapılacak olup başvuru kılavuzu üzerinden belirtilenlere göre 2 farklı kadro dağılımı yapılmış olup 1 kadro derecesi 8 olan 1 kadro derecesi 10 olan düz memur alımları yapılacağı belirtilmiştir.

Belediye Personeli Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak

Başvuru yapacak adaylar başvurularını başvuruda gerekli olan evrakların ve belediyenin resmi internet adresi üzerinden temin edilen başvuru formunun doldurulup şahsen 24 Ocak ve 26 Ocak tarihleri arasında yapılacaktır.

Devlet Personel Alımı Şartları

Memur olarak hizmet etmek isteyen adaylar için 8 dereceli alıma başvuru yapacakların lisans düzeyinde siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler bölümünden mezun olma, en az B sınıf ehliyete sahip olma ve KPSS sınavından 60 puan alma şartı ile alımı yapılacaktır.

Diğer unvan için yani 10 dereceli memur alımı için herhangi bir lise mezunu veya lise dengi okullardan mezun olma ve son olarak KPSS sınavından en az 70 ve üzeri puana sahip olma şartları ile belediye başkanlığına düz memuru alımı yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.