Kamu Kurumu İŞKUR Üzerinden 32 KPSS’siz Kamu Personel Alımı

Kamu Kurumu İŞKUR Üzerinden 32 KPSS’siz Kamu Personel Alımı

Kamu Kurumu kendi bünyesinde ki eksikliği karşılamak için İŞKUR üzerinden KPSS’siz kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Yayınlanan ilana göre 32 kamu personeli alımı yapılacak. İşte detaylar...

İzmir İzfaş Kasım ayı içerisinde kamu personeli alımı için ilan yayınlanmaya devam ediyor. Yayınlanan ilana göre farklı kadro de kpss’siz kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. İŞKUR üzerinden alınacak olan başvurular için başvuru şartları sizler için haber detayımız da verildi.

İzmir İzfaş KPSS’siz Kamu Personeli Alımı Duyurusu

İŞKUR, üzerinden yayınlanan ilana göre İzmir İZFAŞ, kpss’siz kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Sözleşmeli kamu personel alımı duyurusun da İngilizce tercüman, Arapça tercüman, 28 büro işçisi ve 1 halkla ilişkiler görevlisi alımı yapılacak. İşe alınacak olan kamu personelleri sözleşmeli kadro da istihdam edilecek ve başvurular İŞKUR üzerinden alınacaktır.

Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Şartları

Başvuru yapacak olan adayların bilgisayar bilgisi olması gerekmektedir.
MS Office uygulamalarının kullanımına hakim adaylar başvuru yapacaklardır.
Başvuru yapacak olan adaylardan esnek çalışma saatlerine uygunluk sağlaması istenecektir. Türk uyruklu olmayan adaylar ilana başvuru yapamayacaklardır.
Kurum tarafından başvuru yapan adaylara arşiv ve güvenlik soruşturması yapılacaktır. Adaylar başvurularının olumlu sonuçlanması için arşiv ve güvenlik soruşturmasında olumlu sonuçlanması gerekmektedir.

Kurum Özel Başvuru Şartları

İngilizce Tercümanlığı kadrosuna başvuru yapacak olan adaylar için; Üniversitesi öğrencisi olan adaylar ilana başvuru yapabileceklerdir. Çok iyi derece de İngilizce bilmek gereklidir.

Arapça Tercümanlığı kadrosuna başvuru yapacak olanlar için; Üniversitesi öğrencisi veya ilgili bölümden mezun olmak gereklidir. Arapça dilinde etkin okuma ve yazma yapabilmeleri gerekmektedir

Büro Personeli kadrosu için; Üniversitesi öğrencileri yine bu ilana başvuru yapabileceklerdir. İlgili bölümden mezun olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Bu kadro için de en az orta derece de İngilizce bilmek gereklidir.

Halkla ilişkiler görevlisi kadrosu başvuruları için; Lisans öğrencisi ve mezunu adaylar başvuru yapabileceklerdir. Yayınlanan ilana göre tercihen iyi derece de İngilizce bilmek gereklidir.

Kamu Personeli Alımı Başvuruları

İzmir İZFAŞ, tarafından yayınlanan ilana başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını 18 Kasım 2022 tarihinde yapmaya başlamışlardır. Başvuru yapmayan ve başvuru yapmak isteyen sözleşmeli personel adayları ise başvurularını 24 Kasım 2022 tarihine kadar yapmaları gerekmektedir. 24 Kasım 2022 tarihinden sonra başvurular alınmayacaktır. Adaylar başvurularını belirtilen tarihte fotoğraflı özgeçmiş belgesi ile birlikte ikuser@izmirfair.com.tr adresine mail atacaklardır. Başvurular sadece elektronik ortamda kabul edilecektir.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

İnstagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.