Kamu Kurumu Daimi Tekniker ve Memur Alımı Başvuru Kılavuzu

Kamu Kurumu Daimi Tekniker ve Memur Alımı Başvuru Kılavuzu

Bugün açıklandı! Kamu kurumu daimi kadroda tekniker ve memur alımı başvuru kılavuzu güncel olarak yayınladı. Yayımlanmış olan başvuru kılavuzunun ışığından başvuru şartları açıklandı! İşte detaylar...

Horasan Belediye Başkanlığı, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya 9. ve 10. Sınıf kadroda istihdam etmek üzere tekniker ve memur alımı için başvuru kılavuzu yayınladı. Adaylardan başvuru sırasında 2022 yılında yapılmış olan KPSS sınavından en az 65 puan almış olmaları istenecektir.

Belediye Personeli Alımı Başvuru Koşulları Nedir?

10. Derece kadro da yapılacak olan veri hazırlama ve kontrol işletmeni kadrosunda alımlar için 1 önlisans Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik, Yaşlı Bakımı, Sağlık Kurumları İşletmeciliği mezunu ve 1 Kamu Yönetimi, İşletme veya İktisat lisans eğitimi almış olanlardan başvuru alınacaktır. Adaylardan Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış olan bilgisayar sertifikası istenmektedir.

1 tekniker kadrosu için başvuru yapacak olan adayların ise Meslek Yüksek Okullarından Radyo ve Televizyon programcılığı, Basın ve Yayıncılık mezunu olması şartı aranmaktadır. Adaylardan aynı zamanda en az olmak şartıyla B sınıfı sürücü belgesi istenmektedir.

Her iki kadro için de önlisans mezunlarının P93 puan türü lisans mezunlarının ise P3 puan türü dikkate alınacaktır. Adayların başvuru yaparken bu hususa dikkat etmesi gerekmektedir.

Kamu Personel Alımı Başvuru Süreci Nasıl İşleyecek?

Erzurum Horasan Belediyesi Başkanlığı tarafından yayınlanan ilana başvurular 2 Mayıs 2023 – 5 Mayıs 2023 tarihleri arasında “Kazım Karabekir Mahallesi Yavuz Selim Cad. No:48 HORASAN / ERZURUM” adresine posta veya şahsen yapılacaktır. Adaylar her iki başvuru türünde de kılavuzda belirtilmiş olan başvuru belgelerini kuruma ulaştırmaları gerekmektedir.

kamu-personel-alimi.jpg

Erzurum iş ilanları

Belediye Memuru Alımı

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.