Kamu İdari Memur Alımı 7145 TL Maaş Ödenecek

Kamu İdari Memur Alımı 7145 TL Maaş Ödenecek

Serhat Kalkınma Ajansı idari memur alımı yapacağını ilan etti. İş arayanlar için iş fırsatı serhat kalkınma ajansı tarafından ilana çıkarıldı. Memur alımları yapacağını duyuran ajansın ilanı haberimizde yer almaktadır.

SKA 5 İdari Memur Alımı Duyurusu

Serhat Kalkınma Ajansı Başkanlığı yayınlamış olduğu ilana göre bünyesine sözleşmeli 5 personel alımı gerçekleştirilecek. Alımı yapılacak kişilere 7415 TL maaş ödemesi yapılacak. Türkiye genelinden başvuru alınacak.

Başvuruda bulunacaklar kurum tarafından yapılan açıklaya göre “seyahat engeli olmayan 5 uzman personel alımı” yapılacaktır. Başvuruda bulunacak kişiler için başvuru şartlarını taşıyan herkes ilana başvuru yapabilecektir.

Başvuru Şekli

Adaylar başvurularını Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr web adresinden başvurabileceklerdir. Adaylar için başvurular online olarak elektronik ortamda sadece verilen adresten yapılacaktır. Şahsen veya posta yolu ile yapılacak.

Başvuru Tarihleri

Başvuru yapacak adaylar için başvurular henüz alınmaya başlamamış olup başvurular 27 Ağustos tarihi itibari ile alınmaya başlayacak olup en geç müracaatlar ise 6 Eylül 2021 tarihinde sona erecektir. Alımı yapılacak kişiler Ağrı, Ardahan, Kars ve Iğdır şehirlerinde görev yapacaktır.

Genel Başvuru Şartları

Kamusal haklarından mahrum olmama, görevini devamlı yapmasına engel fiziksel veya zihinsel engeli bulunmamak, Türk ceza kanununun 53. maddesinde belirtilen suçlardan süresi geçmiş olsa dahi ceza almamış veya mahkum olmamış olması gerekmektedir. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olma, kamu kurum ve kuruluşlarından disiplin veya ahlaki suçlardan dolayı çıkarılmamış olma şartları ile 5 adet kamu personeli alımı yapılacak.

KPSS Puan Şartı

Başvuru yapacak adaylar için alımlarda KPSS puan şartının arandığı belirtiliyor. Müracaat şartları arasında KPSS şartına ek olarak Yabancı Dil Sınavı puan şartının arandığı belirtiliyor. YDS puan şartının ise 70 olduğu açıklandı. KPSS puan şartının 80 puan olduğu açıklandı.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.