Kamu Hastanesi Personel Alımı Resmi Gazete’de

Kamu Hastanesi Personel Alımı Resmi Gazete’de

Üniversite Hastanesi kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Gaziantep Üniversitesi kamu personeli yapacağını ilan etti. Peki ilana göre hangi personeller alınacak? İşte detaylar.

Gaziantep Üniversitesi kamu personeli alımı yapıyor. Yayınlanan personel alımı ilanına göre farklı niteliklerde 2 sözleşmeli kamu personeli alınacak.

Gaziantep Üniversitesi tarafından yayımlanan ilana göre alınacak 2 sözleşmeli personelin sağlık teknikeri ve 1 diğer sağlık personeli olarak kurum bünyesinde istihdam edileceği belirtiliyor.

KPSS Şartı Var Mı?

Başvuru yapacak adaylar için başvurularda KPSS puan şartının olduğu ve aranan puan şartının ise 2020 yılı Kamu Personeli Seçme sınavından P93 puan gurubu türünden puan almış olma şartının arandığı belirtildi.

Başvuru tüm şartları

Başvuruda bulunacak personeller için T.C vatandaşı olma, Kamusal haklarından mahrum olmama, Türk ceza kanununun 53. Maddesinde belirtilen suçlardan ceza almamış veya mahkum olmamış olma, görevini devamlı yapmasına engel fiziksel veya zihinsel engeli bulunmama şartları aranmaktadır. Adaylar için 18 yaşını tamamlamış ve başvuruda bulunacak erkek adayların askerlik ile ilişiği bulunmama şartlarınında arandığı belirtildi.

Özel Müracaat Koşulları

2020 yılı KPSS sınavına girmiş olma, Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olma ve son olarak başvuru kılavuzunda yer alan tabloda belirtilen şartlara sahip olma şartları taşıma şartları aranmaktadır.

Başvuru şekli ve yeri

Başvuru yapacak adaylar için başvurular üniversitenin Personel Dairesi Başkanlığına şahsen müracaatlar yapıla bilecek olup adaylar için sadece tek bir unvan için başvuru yapılacak olup Kargo veya posta ile yapılan müracaatlar geçersiz sayılacağı belirtildi.

Başvuru tarihleri

Başvuru yapacak adaylar için başvurular resmi gazete üzerinden ilan yayınlandıktan sonra 15 gün içerisinde 18 Ağustos 2021 kadar müracaatlarını gerçekleştire bileceklerdir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum