Kamu Hastanesi 3 Büro Personeli Alım Duyurusu

Kamu Hastanesi 3 Büro Personeli Alım Duyurusu

Resmi Gazete iş ilanları kapsamında personel alımı yapılacağı kamu hastanesi tarafından duyurulmuştur. Yayınlanan ilana göre Üniversite hastanesi bünyesinde büro personeli alınacaktır.

Resmi Gazete güncel iş ilanları kapsamında yayınlanan ilana göre Kamu Üniversitesi Hastanesi bünyesinde çalışmak üzere 3 memur alımı yapılacağı ilan edilmiştir.

Kamu Üniversitesi Hastane personel alımı olarak nitelendirilen Antalya Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi bünyesinde hizmet etmek üzere personel alımı yapılacak olup alımı yapılacak unvan ise büro personeli olacak şekilde belirtilmiştir.

Üniversite Başvuruları Nasıl Yapılacak

Başvuru yapmak isteyen adaylar için bu ilana başvurular başvuru kılavuzunda belirtilen başvuruda gerekli belgeler ile birlikte şahsen veya posta yolu ile üniversitenin personel daire başkanlığına belgelerin iletilecek şekilde yapılacaktır.

Adaylar başvurularını bu ilanın yayınlandığı tarih olan 17 Ocak 2022 ile 31 Ocak 2022 tarihleri arasında başvurularını gerçekleştirilebilecektir.

Adaylar başvurularını yukarıda belirtilen şekillerde yapa bilecek olup farklı yollardan yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Büro Personeli Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak

Alaaddin Keykubat Üniversitesi bünyesinde Büro Personeli alımı olarak hizmet etmek isteyen adaylar için alım şartı olarak kamu personeli alımı seçme sınavından en az 65 puan almış olma, üniversitelerin büro yönetimi ve sekreterlik, büro yönetimi ve yönetici asistanlığı, insan kaynakları yönetimi veya halka ilişkiler ve tanıtım bölümlerinden herhangi birinden en az ön lisans mezunu olma ve askerlikten muaf olma şartı aranmaktadır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.