Kamu DSİ Sulama Birliği Memur ve Personel Alımı

Kamu DSİ Sulama Birliği Memur ve Personel Alımı

Kamu DSİ Sulama Birliği memur ve personel alımı için İŞKUR iş ilanları yayınlayarak duyurdu. İlana göre Battalgazi sulama birliğine başvuru 1 Ocak 2022 tarihi bitimine kadar elektronik ortamda yapılacak.

Kamu DSİ Sulama Birliği memur ve personel alımı yapılacağı ilan edildi. Memur alımı Battalgazi Sulama Birliği tarafından yapılmaktadır. İŞKUR iş ilanları yayınlandığı üzere başvuruları 11 Ocak 2022 tarihi saat 23:59 kadar başvuru devam edecek. Aşağıda verilen iş ilan numarası ile işlem yapılacak. Sulama Birlikleri Devlet Su İşlerini bağlı iştirakidir.

Başvuru Genel Durumları

2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye'de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak.

18 yaşını tamamlamış olmak ve son başvuru tarihi itibarıyla 35 yaşından gün almamış olmak.

Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, cinsel saldırı veya çocuğun cinsel istismarı suçlarından mahkum olmamak.

Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

Görevini devamlı yapmasına engel sağlık problemi bulunmamak.

ÖSYM tarafından lisans düzeyinde yapılan EKPSS sınavına girmiş olmak.
Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamak.

İşe alınacak işçilerin deneme süresi iki ay olup, deneme süresi içinde başarısız olanların iş akitleri bildirim süresine gerek olmaksızın tazminatsız feshedilecektir.

Özel Şartları:

Ziraat mühendisi alımı; Üniversitelerin 4 (dört) yıllık eğitim veren mühendislik ya da ziraat fakültelerinin ziraat mühendisliği bölümünden mezun olmak. 00006501568 iş ilan numarası olarak ilan edildi.

İnşaat mühendisi alımı; Üniversitelerin 4 (dört) yıllık eğitim veren mühendislik fakültelerinin inşaat mühendisliği bölümünden mezun olmak. 00006501604 iş ilan numarası ile başvuru yapılacak.

Malatya şehrinde ikamet edenlerin başvurusu kabul edilecek.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum