Kamu 4610 TL Maaşla Memur Alımı İlan Kılavuzu

Kamu 4610 TL Maaşla Memur Alımı İlan Kılavuzu

Kamu kurum ve kuruluşlarına memur alımı yeni ilanları yayınlandı. İlana göre başvuru yapıp işe alınacaklara 4610 TL Maaş verilecek. Memur alımını hangi şehir ve hangi tarihlerde yapacağı detayları yazımızda…

Kamu 4610 TL maaşla yeni memur alımı ilanları yayınladı. Yayınlanan ilana göre alımı Sakarya Şehri Karasu Belediye Başkanlığı yapacak. Kadrolu alıma başvuru Türkiye’nin her yerinden yapılacak. Başvuru şekli ve detayları şöyle sunuldu.

6 Zabıta Memuru Alımı Başvuru Şartları

2020 yılı Kamu Personel Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak kadroların karsısındaki puan türlerinden, belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak.

Belediye Zabıta Yönetmeliğinin 13/A maddesinde yer alan özel şartlara göre zabıta memuru kadrolarına başvuru yapılabilmesi için; tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kg.dan fazla fark olmamak. Boy ve kilo tespitleri belediye yapılacaktır.

Adaylar 30 yaşını doldurmamış olması gerekiyor.

Adaylar Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen en az B sınıfı sürücü belgesi istenmektedir.

Başvuru yapacak adaylar üniversitelerin hukuk, siyasal bilgiler ve iktisadi ve idari bilimler, siyaset bilimi ve kamu yönetimi bölümleri mezunu olanlar başvuru yapabilecek.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Adaylar 26 Temmuz 2021 tarihinden 11 Ağustos 2021 tarihi mesai günlerinde personel gözetiminde boy ve kilo ölçümü yaptırmak üzere İncilli Mahalllesi Cumhuriyet Caddesi No:11 Karasu/SAKARYA adresindeki hizmet binasına şahsen müracaat ederek başvuru sürecini tamamlayacaklardır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.