Kalkınma Ajansı Yüksek Maaşla Kamu Personeli Alımı (6 Şehir Listesi)

Kalkınma Ajansı Yüksek Maaşla Kamu Personeli Alımı (6 Şehir Listesi)

Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı’nca yayınlanan kamu personeli alımı ilanında memur kadrosunda görevlendirmek üzere personel alımı yapılacağı açıklandı. DOKA 6 şehir başvuruları nasıl yapılacak.

Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı kamu personeli alımı yayınladı. DOKA bünyesinde hizmet etmek üzere personel alımı hangi şartlarda ve nasıl yapacaktır. 6 şehir için başvuruları şahsen istenmektedir.

Başvuruda bulunacak kişiler için alımı yapılacak unvanlar 6 bilişim personeli alımı Doğu Karedeniz Kalkınma Ajansı bünyesine alınacaktır.

Genel Başvuru şartları

50 yaşını tamamlamamış olma, en az e YDS sınavından en az 60 puan almış olma, başvuru kılavuzunda belirtilen bölümlerden en az 5 yıl fiilen başarılı olmak şartları aranmaktadır.

Özel Başvuru şartları

Yerel bölgesel rekabetçilik vs. türlerden analiz yapa bilme, ulaştırma sistemleri planlaması yapa bilme, Jeotermal, rüzgar, güneş ve hidroelektrik uygulamalarını kullana bilme ve saha deneyiminin bulunması gerekiyor. Tarım politikalarını ve ekonomisini tanımlama, muhasebeye ilişkin bilgilere ve belgelere sahip olma, fizibilite çalışmalarına engel durumlarını bulunmaması, kent sosyolojisi ve sosyal kalkınma eğitiminde çalışmak, lisansüstü eğitim almak. Birden fazla yabancı dil bilmek şartları aranmaktadır.

Başvurular nasıl alınacak?

Başvuru yapacak adaylar için başvurular 16 Ağustos 2021 tarihi ile 7 Eylül 2021 tarihinde sona ereceği ve başvurular bu tarihler arasında istenilen belgeler ile birlikte Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı, Maden Mahallesi Atatürk Caddesi No:41 28340 Piraziz /GİRESUN adresine şahsen müracaatlar yapılacaktır. Başvurular posta yolu ile de yapıla bilecektir.

Müracaat şartlarını taşıyan herkes belirtilen ilana başvurularını yapa bileceklerdir. Ayrıca adayların Artvin, Giresun, Gümüşhane, Ordu, Rize ve Trabzon illerinde ikamet ediyor olması gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.