Kalkınma Ajansı 12 bin TL Maaşla Devlet Personeli Alımı

Kalkınma Ajansı 12 bin TL Maaşla Devlet Personeli Alımı

Kalkınma Ajansı 12 bin TL maaşla devlet personeli alımı yapacağını açıkladı. Kalkınma Ajansı bünyesine alınacak olan personel daimi kadro da işe alınacaktır. Yayınlanan ilana başvurular 19 Aralık 2022 tarihinde başlayacaktır. Detaylar haberde!

Devlet personeli alımı ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Güney Marmara Kalkınma Ajansı tarafından yayınlanan ilana göre 5 farklı bölüm mezunlarının yapacağı iş ilanın da 1 uzman personel arayışı içerisin de oldukları belirtildi. Yayınlanan kamu personeli ilanında kpss şartı var mı? İşe alımlar mülakat ile mi olacak? İşe alınacak personel ne kadar maaş alacak? Hepsi ve daha fazlası sizler için haberimizde...

Kalkınma Ajansı Uzman Personel Başvuru Şartları

Başvuru yapacak olan erkek adayların askerlik vazifelerini tamamlamış olması veya en az 1 yıl ertelemiş olması gerekmektedir.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayanlar bu ilana başvuru yapamayacaktır.

Kamusal haklarından yoksun olan adaylar Devlet Memuru alımı kanunları yönergesine göre başvurusu kabul edilmeyecektir.

Kalkınma Ajansı tarafından yapılacak olan arşiv ve güvenlik soruşturmasında olumsuz sonuçlanmamak gereklidir.

Fiziksel veya zihinsel fark etmeksizin görevini sürekli yapmasına engel olacak sağlık sorununun olmaması gerekmektedir.

Devlet düzenine aykırı suç işlemiş olan adaylar; affedilmiş olsalar dahi başvuruları olumsuz yönde değerlendirilecektir.

Kamu kurumu tarafından yayınlanan ilana göre eğitim şartı olarak: Kimya Mühendisliği, Enerji Sistemleri Mühendisliği, Elektrik - Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği ve Elektronik Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden en az birinden mezun olmak başvuru için yeterlidir.

ÖSYM kamu kurumu tarafından yapılan 2021 yılı ve 2022 yılı kapsamın da KPSS sınavından P1 P2 ve P3 sınav puan türünde asgari düzey de en az 80 puan almış olmak gereklidir.

50 yaşını tamamlamamış olan adayların da başvurularının kabul edileceği ilana göre; 50 yaşını tamamlamamış olan adaylardan KPSS puan şartı istenmemektedir. Fakat başvuru yapmayı düşünen adaylardan en az 5 yıl deneyim şartı aranmaktadır.

devlet-personeli-alimi.jpg

Kalkınma Ajansı Memur Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Kalkınma Ajansı tarafından yayınlanan ilana başvuru yapmak isteyen memur adayları başvurularını 19 Aralık 2022 tarihinde yapmaya başlamış olacaklardır. Başvurular 30 Aralık 2022 tarihinde tamamlanacaktır. Adaylar başvurularını online olarak yapacaklardır. Online başvurular e-Devlet Kapısı üzerinde Güney Marmara Kalkınma Ajansı-Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım hizmeti veya Kariyer Kapısı Platformu üzerinden alınacaktır. Farklı teknikler ile yapılan başvurular kamu dairesi tarafından kabul edilmeyecektir.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

İnstagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.