Kafkas Üniversitesi ve Hastanesi 26 Personel Alım İlanı Yayımladı

Kafkas Üniversitesi ve Hastanesi 26 Personel Alım İlanı Yayımladı

Kars Kafkas Üniversitesi ile bağlı Hastanesi bünyesindeki çeşitli birimlerde görevlendirmek üzere toplam 26 sürekli işçi, memur ve kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. İlan, Resmi Gazete'de yayımlanarak başvurular başladı.

Kafkas Üniversite ve Hastanesi 26 Kamu Personeli Alımı İlanı

Alım yapılacak kadrolar arasında sağlık personeli, teknisyen, tekniker, hemşire, büro personeli ve temizlik personeli gibi farklı alanlarda istihdam sağlanacak. Adayların, KPSS puan sıralaması ve yapılacak sözlü veya uygulamalı sınavlarla değerlendirileceği belirtildi. Hastane sağlık personeli alımı bilgileri erişime açıldı.

Lise, önlisans ve lisans mezunu olanlar başvuru yapabilecek. Kılavuzu dikkatli inceleyin.

Memur Alımı Başvuru Şartları

Başvuru tarihi itibariyle en az (18) yaşını tamamlamış olmak.

Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak.

Daha önceden kurumumuzda çalışırken kurumumuzca iş akdi fesih edilenlerle, kendi isteği ile görevinden istifa edenlerin müracaatları kabul edilmeyecektir.

KPSS (B) grubu sınavlardan lisans mezunları için 2022 KPSSP3, önlisans mezunları için 2022 KPSSP93, lise mezunları için 2022 KPSSP94 puanı esas alınacaktır.

Hastane İş İlanları

Başvuru Tarihleri: başvurular ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı tarihi takip eden 17 Haziran 2024 günü saat 17.00’ye kadar şahsen Kafkas Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Kat:2 Merkez/Kars adresine yapabileceklerdir.

Aranan Şartlar: Her bir kadro için aranan özel şartlar ve başvuru koşulları, aşağıda bulunan kılavuzda ve Kafkas Üniversitesi'nin resmi internet sitesinde yayımlanan ilan metninde detaylı olarak yer alıyor. Adayların başvuru yapmadan önce bu şartları dikkatlice incelemeleri büyük önem taşıyor.

İşçi Alımı Bilgisi

Kafkas Üniversitesi Rektörlüğü, söz konusu alımlarla üniversite ve hastanenin insan kaynağı ihtiyacını karşılamayı ve daha kaliteli hizmet sunmayı hedeflediklerini belirtti.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:Kamu Personeli Alımı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.