Kadıköy Belediyesi 8 Memur Alımı Başvuruları Sona Eriyor

Kadıköy Belediyesi 8 Memur Alımı Başvuruları Sona Eriyor

Yayınlanmış olan kamu personeli alımı ilanına göre Kadıköy Belediyesi 5 adet iş ilanına başvuracak olan kişilerin gerekli bölümlerinden mezun olması ve en az B sınıfı ehliyete sahip olmaları gerekiyor.

Kadıköy Belediyesi KPSS puan şartı ile iş ilanları bilgisi içeriğinde daimi olarak Yalova Kadıköy Belediyesi içinde çalıştırılmak üzere 5 adet kamu personeli alımı yapacak. Zabıta alımı ve mühendis alımı yapılacak.

Başvurular Şahsen

Başvuru yapmak isteyen adaylar için alım başvuruları Merkez Mahallesi Atatürk Caddesi No: 37 Kadıköy – Yalova adresine istenilen belgeler ile birlikte şahsen müracaatlarını gerçekleştire bileceklerdir.

Özel Şartlar

Başvuru yapacak adaylar için özel şartlar olarak Zabıta memuru alımı unvanına başvuru yapacak personelin ehliyet şartı olarak B sınıfı sürücü belgesine sahip olma, başvuru yapılacak unvanın gerektiği bölümlerden mezun olma, daha önce herhangi bir çalıştığı kurumdan disiplinsizlik veya ahlaksızlık nedeni ile çıkarılmamış olma şartları aranmaktadır.

Başvuru Şartları

Başvuru yapacak adaylar için genel şartlar Türk Ceza Kanunu yasalarına göre hiçbir şekilde ceza almamış olmaması gerekiyor, Görevini yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bedensel rahatsızlıklarının olmaması gerekir, Türk vatandaşı olması gerekiyor, Kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor, Erkek adaylar askerlik ile ilgisi olmama ve yapmış olması gerekir.

Sınav Tarihleri

Başvuru yapacak adaylar için memur alımı sınavı 8.08.2021 günü saat 09.30’da başlamak üzere Kadıköy Belediyesi Ana Hizmet Binasında yapılacağı kurumca belirtildi.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.