Kadıköy Belediyesi 15 Zabıta Mamuru Alımı Yapacak

Kadıköy Belediyesi 15 Zabıta Mamuru Alımı Yapacak

İstanbul büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Kadıköy belediye Başkanlığı tarafından güncel alım ilanı yayınlandı. Yayımlanmış olan ilana göre kadın ve erkek adaylardan kabul edilmek şartı ile 15 zabıta memuru alımı yapılacaktır.

Zabıta Memuru Alımı İş İlanları

Kadıköy Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 15 zabıta alımı yapacağını açıkladı. Söz konusu ilan kurum bünyesinde 18 Ekim 2023 tarihi itibari ile yayımlanmıştı.

O yayınlanan ilanda 10 zabıta memuru alımı yapılacağı belirtilmişti. Fakat kurum tarafından 14 Kasım 2023 tarihli düzeltme ilanına göre 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere Belediye Yönetmeliği uyarınca 15 memur alımı yapılacağı belirtildi.
Kamu personeli alim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detayları haberimizde sizlere verilmiştir.

Memur Alımı Başvuru Şartları Nedir?

5 zabıta memuru alımı önlisans düzeyinde adalet, yerel yönetimler, çevre sağlığı, çevre koruma ve kontrol, çevre temizliği ve denetimi, halkla ilişkiler ve tanıtım, gıda, kalite kontrolü ve analizi, gıda teknolojisi program mezunlarından yapılacaktır.

10 zabıta memuru ise lisans düzeyinde maliye, işletme, iktisat, yerel yönetimler, kamu yönetimi, uluslararası ilişkiler, siyaset bilimi ve kamu yönetimi, bilgi ve belge yönetimi, yönetim bilişim sistemleri, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri program mezunlarından yapılacağı açıklanmıştır.

Her 2 kadro için de adayların B sınıfı sürücü belgesine sahip olması ve aktif olarak araç kullanabiliyor olması gerekmektedir.

Belediye İş İlanı Başvuru Şekli ve Tarihi

İstanbul iş ilanları kategorisinde Belediye Başkanlığı tarafından güncel olarak yayımlanmış olan bu ilan için başvuruların 4 Aralık 2023 tarih itibari ile başlayacağı açıklanmıştır. Yukarıda verilmiş olan şartları sağlayan adaylar için ise son başvuru tarihi 7 Aralık 2023 olarak belirtilmiştir.

Adaylar başvurularını Hasanpaşa Mahallesi Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:2 Kadıköy-İstanbul adresinde bulunan Belediyenin Personel Daire Başkanlığına şahsen yapmaları gerekmektedir.

Posta veya online yapılacak olan başvurular kurum tarafından değerlendirilme aşamasına tabi tutulmayacaktır.

Kaynak:Kamu Personeli Alımı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.