İzmir Çeşme 6 Daimi Kamu Güvenlik Görevlisi Alımı

İzmir Çeşme 6 Daimi Kamu Güvenlik Görevlisi Alımı

İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere 6 kamu güvenlik görevlisi alımı gerçekleştireceğini ilan etti. 3 Ağustos 2021 tarihine kadar başvuru alınacak.

İzmir Büyükşehir Belediye kamu personeli alımı gerçekleştireceğini ilan etti. Yayınlanmış ilana göre İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesine kamu güvenlik görevlisi alımı yapılacak. Sizler için haberimizi hazırladık.

Alımı yapılacak unvan olarak 6 adet güvenlik görevlisinin alınacağı ilana çıkarıldı.

Özel Şartları

Erkeklerde 175 cm, kadınlarda 165 cm’den kısa boylu olmama şartı aranmaktadır.

Görevini yapmaya engel olabilecek sağlık problemi bulunmaması şartları ile gece ve gündüz çalışma şartları aranmaktadır.

Genel Şartları

Güvenlik görevlisi alımı yapılacağından silahlı veya silahsız güvenlik görevlisi sertifikasına sahip olma ve iç ve dış mekanda vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmama şartları aranmaktadır.

Başvuru Tarihleri

Başvuru yapacak adaylar için başvurular 27 Ağustos 2021 tarihinde başlamış olup, 3 Ağustos 2021 Tarihine kadar başvurularını gerçekleştire bileceklerdir. Başvurular belirtilen tarihler arasında mesai saatleri içerisinde müracaatlar yapılacaktır.

Başvuru Şekli ve Adresi

Başvuru yapacaklar için başvurular başvuru kılavuzu üzerinden belirtilen Mail adresine istenilen belgenin iletilmesi yolu ile online olarak elektronik ortamda müracaatlar yapılacaktır. Adaylar için belirtilen başvuru şekli dışında yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Adaylarda başvuru belgesinin eksiksiz bir şekilde doldurulması şartı aranmaktadır.

guvenlik-gorevlisi-alimi-ilani.jpg

Bu ilanda İzmir Çeşme ilçesi sınırları içerisinde ikamet ediyor olma şartları aranmaktadır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum