İstanbul ve Ankara Sağlık Bilimleri Üniversite 58 Kamu Personeli Alımı

İstanbul ve Ankara Sağlık Bilimleri Üniversite 58 Kamu Personeli Alımı

Sağlık Bilimleri Üniversitesi bünyesine ülke genelinden her vatandaşımızın başvuru yapabileceği kırk yaş sınırlı 58 kamu personeli yapılacak. Üniversite personel alımı başvuru şartları başvuru tarihleri ve açılan boş kadro ve ünvanlar açıklandı.

Kamu personeli alımı iş ilan açıklamaları resmi olarak yayınlanmaya devam ediyor. Sağlık Bilimleri Üniversitesi tarafından yapılan ilan açıklaması ile üniversite bünyesinde İstanbul Hamidiye Külliyesi ve Ankara Gülhane Külliyesinde istihdam edilecek 41 yaşından gün almamış 58 personel alımı yapılacak.

Üniversite tarafından yapılacak bu sözleşmeli devlet personel alımı için ülke genelinden şartları taşıyan herkes başvuru yapabilecek.

Güvenlik Görevlisi Alımı Lise, Üniversite Mezun 33 kişi

Güvenlik görevlisi alımı olarak alınacak 33 kişi adaylardan 7 erkek, 2 bayan personel Ankara iline en az lise mezunu adaylar arasından, Lisans mezunu erkek 1 kişi Ankara iline alınacak.

İstanbul Güvenlik Görevlisi alımı 1 kişi lisans mezunu erkek, 20 kişi en az lise mezunu Erkek, 2 kişi en az lise mezunu bayan olarak açılan kadrolara atamaları yapılacak.

Güvenlik görevlisi adaylarının 13 Ocak 2022 tarihi itibariyle geçerliliği devam eden silahlı veya silahsız özel güvenlik kartına sahip olması,

Adayların 41 yaşından gün almamış olması,

Erkek adayların 165 cm, kadın adayların 160 cm den kısa olmaması gibi başlıca şartlar aranmakta.

Ankara Temizlik Personeli Alımı için en az lise mezunu kadın adaylar arasından 5 kişi, en az lise mezunu erkek adaylar arasından 4 kişi, lisans mezunu erkek adaylardan 1 kişi alınacak.

İstanbul Temizlik Personeli Alımı 5 kişi en az lise mezunu kadın, 10 kişi en az lise mezunu erkek adaylar arasından alınacak.

En Az Lise Mezun Memur Alımı Başvuruları

Sağlık Bilimleri Üniversitesi bünyesine alınacak en az lise mezun memur alımı başvuru şartlarını taşıyan kamu personeli adaylarının 30 Aralık 2021 tarihi ile 13 Ocak 2022 tarihleri arasında adayların “sbu.edu.tr” internet adresindeki başvuru formunu doldurması ve Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Üsküdar/ İstanbul adresine, Ankara tercih edecek adayların üniversite personel daire başkanlığı Etlik/Keçiören/Ankara adresine şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.