İstanbul Üniversitesi KPSS 50 Puanla 299 Kamu Personeli Alımı

İstanbul Üniversitesi KPSS 50 Puanla 299 Kamu Personeli Alımı

İstanbul Üniversitesi yayınladığı ilana göre en az Kpss 50 puan ile 299 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. İstanbul üniversitesi en az lise mezunu adaylar arasında istihdam sağlayacak.

İstanbul Üniversitesi 299 Kamu Personeli Alımı

İstanbul Üniversitesinin yayınladığı ilana göre 150 Temizlik Hizmetleri, 50 Hasta Bakımı ve Temizliği Hizmetleri, 15 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 50 Büro Personeli, 1 Biyolog, 2 Diyetisyen, 2 Fizyoterapist, 1 Psikolog, 9 Laborant, 3 Röntgen Teknisyeni, 1 Patoloji Teknikeri, 5 Tıbbı Görüntüleme Teknikeri, 5 Tıbbı Laboratuvar Teknikeri, 2 Eczane Teknikeri, 2 Elektronörofizyoloji Teknikeri, 1 Diyaliz Teknikeri toplamda 299 personel alımı yapacağını duyurdu.

KPSS 50 puan ile Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 60 puan ile Hasta Bakımı ve Temizliği Hizmetleri, Laborant, Tıbbı Laboratuvar Teknikeri, Eczane Teknikeri, Elektronörofizyoloji Teknikeri, Diyaliz Teknikeri, 70 puan ile Büro Personeli, Biyolog, Diyetisyen, Fizyoterapist, Psikolog, Röntgen Teknisyeni, Patoloji Teknikeri, Tıbbı Görüntüleme Teknikeri alımı gerçekleştirecek.

İstanbul Üniversitesi Personel Alımı Başvuru Şartları

Başvuracak adaylar İstanbul Üniversitesinin yayınladığı kılavuzda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı kanunun 48. Maddesinde belirtilen şartları taşıyor olmak, herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olması, haftalık çalışma süresi 40 saati geçmeyecek şekilde birimin belirlediği saatlerde görev yapma şartını kabul etme, 2020 KPSS puanları esas alınacak, Koruma ve Güvenlik Görevlisi personel alımına başvuracak adayların 30 yaşını doldurmamış ve özel güvenlik görevlisi kimlik kartı bulunması gerekmektedir.

İstanbul Üniversitesi Memur Alımı Başvuru Şekli ve Tarihleri

Başvurular 20 Ocak 2022 tarihi ile 03 Şubat 2022 tarihleri arasında başlayacağını duyurdu. Başvuracak adaylar kurumun internet adresinden online olarak başvuru yapacaklar. Posta yolu veya şahsen yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Başvurular değerlendirildikten sonra 7 iş günü içinde üniversitenin internet adresinde yayınlanacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum