İstanbul Teknik Üniversitesi Büro Personeli Alımı Resmi Gazete İlanı Detayları

İstanbul Teknik Üniversitesi Büro Personeli Alımı Resmi Gazete İlanı Detayları

İstanbul Teknik Üniversitesi, büyüyen kadrosu ve genişleyen hizmet alanlarıyla birlikte büro personeli alımı için Resmi Gazete ilanı yayınladı. İlan detaylarına göre, başvuru süreci ve şartlar İstanbul Teknik Üniversitesi başvuru kılavuzu sunuldu.

İstanbul Teknik Üniversitesi Büro Personeli Alımı Detayları

İstanbul Teknik Üniversitesi bünyesinde çalışacak olan büro personeli için alım süreci detayları açıklandı. Başvuru şartları arasında ön lisans mezuniyeti, MS Office programlarına hakimiyet bulunmaktadır. Aşağıda sunulan kılavuzu dikkatli inceleyiniz.

İTÜ Başvuru Şartları:

Ön Lisans Mezunu.

MS Office Programlarına Hakim.

En az KPSS 55 puan şartı bulunuyor.

Başvurular İTÜ resmi web sitesi üzerinden online olarak yapılacak ve başvuru süreci 22 Mayıs 2024 tarihinde sona erecektir.

Başvuru Şekli, Yeri Ve Başvuru Sırasında İstenen Belgeler

Başvurular ŞAHSEN yapılacaktır. Başvuru formu http://www.pdb.itu.edu.tr adresinde yer almakta olup, başvuru formuna eklenmesi gereken belgeler ile birlikte hazırlanarak ilan başvuru tarihinden itibaren 15 gün içerisinde İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına yapılacaktır. Diğer başvuru yolları ile yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Başvuru Şartları ve Süreci

Kurum başvuruda bulunacak adayların öncelikle belirlenen kriterleri dikkatlice incelemesi gerekmektedir. Başvuru süreci başladığında istenen belgelerle, adayların CV'lerini güncellemeleri ve motivasyon mektuplarını hazırlamaları önemlidir. Adaylar, başvurularını şahsen belirtilen adres üzerinden gerçekleştirebilirler.

Başvuru kılavuzunu inceleyerek işlem yapınız.

https://www.resmigazete.gov.tr/ilanlar/eskiilanlar/2024/05/20240508-4-9.pdf

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.