İstanbul Güvenlik 120 Güvenlik Görevlisi Alımı Online Başvuru (İSTGÜVEN)

İstanbul Güvenlik 120 Güvenlik Görevlisi Alımı Online Başvuru (İSTGÜVEN)

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan İstanbul Güvenlik İş Kurumu, kurum dışı resmi internet sitesi üzerinden güvenlik görevlisi alımı yapacağını duyurdu. Daimi kadroda yapılacak olan bu istihdam için 3 vardiyalı çalışma uygulanacak.

Güvenlik Görevlisi Alım İlan Duyurusu

İstanbul iş ilanlarına bir yenisi daha eklendi. İstanbul Güvenlik A.Ş. kendi bünyesinde istihdam etmek üzere sürekli kadroda 120 koruma ve güvenlik görevlisi alımı yapacağını duyurdu. Kadın ve erkek adaylardan kabul edilecek olan alımlar için adaylardan KPSS puan şartı aranmamaktadır. Kurum tarafından yapılacak olan mülakat sınav sonucuna göre alım işlemi gerçekleşecektir. Kamupersoneliali.com ekibi tarafından yazıldı.

Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alımı Müracaat Kriterleri Nelerdir?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından yapılacak olan bu alımlar için İstanbul geneli çalışma adresi olarak açıklanmıştır. Fakat ikamet şartı aranıp aranmadığını dair resmi bir açıklama yapılmamıştır. İşe alım süreci gerçekleştikten sonra İstanbul ilinde ikamet edebilecek durumda olan adaylar müracaatlarını gerçekleştirebileceklerdir.

Adayların valilik tarafından onaylı olmak kaydı ile silahlı veya silahsız özel güvenlik kartına sahip olması gerekmektedir.

Minimum düzeyde bir yıl özel güvenlik görevlisi olarak çalışmış olmanız istenmektedir.

Erkek adayların askerlik görevini yerine getirmiş olması gerekmektedir.

Kamu haklarından mahrum bırakılmamış olan ve yapılacak olan arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamında olumlu sonuçlanan adaylardan alım yapılacaktır.

Daimi kadroda istihdam sağlanacağı için işinizi yapmanıza engel olabilecek sağlık probleminin bulunmaması gerekmektedir.

Sosyal güvenlik kurumları tarafından emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığından faydalanıyor olmanız gerekmektedir.

Adli sicil arşivi bulunmayan ve medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olanlardan alım yapılacaktır.

Personel Alımı İlanına Başvurular Nasıl Yapılacak?

İBB İSTGÜVEN, ilanına müracaatlar 18 Ağustos 2023 tarihi itibariyle kabul edilmeye başlanmıştır. 24 Ağustos 2023 son başvuru tarihi olarak açıklanmıştır. Başvurularınızı aşağıda vermiş olduğumuz link üzerinden elektronik olarak gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Şahsen başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuru adresi: https://kariyer.ibb.istanbul/GenelBasvuru

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.