İSKUR Kurum Dışı SYDV İlanları 285 İşçi Ve Personel Alımı Şehir Listesi

İSKUR Kurum Dışı SYDV İlanları 285 İşçi Ve Personel Alımı Şehir Listesi

Aile Çalışma Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı farklı şehirlerde çok sayıda memur ve personel alımı yapıyor. Farklı şehirlerde toplam 280 personel alımı yapacağını belirtti. Başvuru detayları haberimin içeriğinde.

İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Aile Çalışma Ve Sosyal Hizmetler 38 farklı şehirde 280 personel alımı ilanı yayımladı. Alımı yapılacak iller ve unvanlar belirlendi.

SYDV Hangi İllerde Personel Alımı Yapıyor;

Aile Çalışma Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Denizli, Kütahya, Sivas, Burdur, Gaziantep, İzmir, Edirne, Artvin, Kırıkkale, Manisa, Karabük, Zonguldak, , Tunceli, Antalya, Diyarbakır, Bartın, Samsun, Balıkesir, Muğla, Ordu, Tokat, Çorum, Mersin, Yozgat, Bolu, Kocaeli, Adıyaman, Bingöl, Konya, Erzurum, Şanlıurfa, Kahramanmaraş, Giresun, Eskişehir, Bursa, Van, Afyonkarahisar, Ankara illerinde personel alımı yapıyor.

İlana göre Sosyal yardım ve İnceleme Görevlisi, Geçici Proje Temizlik Personeli, Temizlik Elemanı ve 2 Şoför, Yaşlı Hane Temizliği, Yaşlı Bakım Proje Elemanı, Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı, Engelli Bakımı / Kadın Temizlik Personeli, Beden İşçisi, Yaşlı ve Evde Bakım personeli unvanlarında personel alımı yapıyor.

İŞKUR SYDV Personel Ve Memur Alımı İçin Kimler Başvuru Yapabilir;

Türkiye cumhuriyeti vatandaşı, kamu haklarından mahrum olmayan, görevini yapmasına engel durumu olmayan, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olan, KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olan, 18 yaşını doldurmuş 50 yaşını doldurmamış olan adaylar başvuru yapabileceklerdir.

SYDV Personel Alım Başvuru Şekli;

Başvurular İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden https://www.iskur.gov.tr/baglantilar/kurum-disi-kamu-isci-alimi-ilani/ linki üzerinden yer alan başvuru kılavuzları ile 21 Şubat 2022 tarihinde kadar yapılmalıdır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.