İŞKUR 3 Belediye 5 Büro Memuru ve Kamu Personeli Alım Başvuruları

İŞKUR 3 Belediye 5 Büro Memuru ve Kamu Personeli Alım Başvuruları

İŞKUR resmi sayfası üzerinden kamu personeli alımı ilanları paylaşılmaya devam ediyor. Son yayınlanan ilanlarda 3 farklı Belediye personel istihdamı yapılacağı belirtildi. İŞKUR ilanları detayları paylaşıldı.

İş ve İşçi Bulma Kurumu üzerinden iş arayanlar için iş fırsatları yayınlanmaya devam ediyor. Yayınlanan kamu personeli alımı ilanlarında 3 farklı belediye 5 adet kamu personeli alımı yapılacağı belirtildi. Yakutiye, Azdavay ve Çamlıbel Belediyeleri alımı yapıyor.

Tokat Çamlıbel Belediyesi İlanı: Çamlıbel belediyesi kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. 2 adet personel alımı gerçekleştirileceğini duyuran belediyenin ilanına göre tek unvanda alınacak olup unvanın ise Büro memuru niteliğinde olduğu açıklandı.

Büro Memuru Alım Şartları: adayların en az 18 yaşını tamamlamış olması gerekmektedir. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik yaşlılık aylığı almıyor olma şartı aranıyor. Kurum tarafından yapılacak olan güvenlik soruşturmasının olumlu sonuçlanması gerekiyor. Erkek adayların askerliğini yapmış olması/ muaf olması veya tecilli olması gerekmektedir.

Öğrenim Şartı

Öğrenim şartı olarak adayların en az lise veya dengi okullardan mezun olmak gerekmektedir. En yükseköğrenim şartı ise ön lisans mezunu olması gerekiyor.

İş ilan numarası: 00006324554.

Kastamonu Azdavay Belediye İlanı: kamu işçi alımı yapacağını duyuran belediyenin ilanına göre bünyesinde hizmet etmek üzere 1 adet kamu personeli alımı yapılacak olup alımı yapılacak unvanın Vakumlu Yol Süpürme Araç Operatörü personeli alımı yapılacaktır.

Vakumlu Yol Süpürme Araç Operatörü alımı ilanına kimler başvura bilir: adayların en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. 18 yaşını tamamlayan adaylar ilana başvuru yapa bilecektir. 18 yaş dışında herhangi bir yaş şartı aranmamaktadır. Adayların en az C veya E ehliyetine sahip olması da gerekmektedir.

İş ilan numarası: 00006332902.

Erzurum Yakutiye Belediyesi Personel Alımı: iş arayanlar için Yakutiye belediyesi tarafından kamu personeli alımı yapılacağı belirtildi. Belediyenin yayınladığı ilanda 2 adet Satın Alma Görevlisi alımı yapılacağı açıklandı.

Satın Alma Görevlisi alım şartları: adayların en az lise ve dengi okullardan mezun olması gerekiyor. Yaş şartı olarak en az 18 yaşını tamamlamış olmak gerekmektedir.  MEB onaylı gerekli belgelere sahip olmak gerekiyor.

İş ilan numarası: 00006328756.

Başvuru Nasıl Yapılır

Başvurular İŞKUR resmi sayfasına giriş yaptıktan sonra belirtilen İŞKUR iş ilan numaralarını aratarak başvurularını tamamlaya bileceklerdir. Bu şehirlerde ikamet edenlerin başvurusu alınacak.

Bu ilan yayınlandıktan 4 gün içerisinde yani 11 Ekim 2021 tarihine kadar gerçekleştirile bilecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.