İş Bankası Memur Alımı Online Başvuruları Başladı

İş Bankası Memur Alımı Online Başvuruları Başladı

İş Bankası memur alımı yapacağını ilan etti. İş Bankası 7 farklı kadroya memur alımı yaparak iş ilanı yayınladı. İş Bankası resmi internet sitesinden yayınladığı kılavuza göre online başvuru yaparak boş kadrolarına memur alımı gerçekleştirecek.

İş Bankası memur alımı başvuru ekranı açıldı. adaylarda aranan şartlar ile birlikte başvuru ekranı haberin sonunda sunuldu.

İş Bankası Personel Alımı Başvuru Şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması,

Üniversitelerin 4 yıllık eğitim verilen mühendislik, istatistik, aktüerya, ekonometri, matematik, bilişim ve enformatik alanlarındaki bölümlerden en geç 31.07.2022 itibarıyla mezun olması,

01 Mart 2022 tarihi itibari ile 30 yaşını doldurmamış olmak,

Çok iyi derecede İngilizce bilmek,

Yabancı dil sınavında başarılı olmak,

Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmaması veya 2022 Kasım ayına kadar tecilli olmak,

Görev yapmaya sağlık durumu elverişli olması,

Herhangi bir suçtan ceza almamış olması,

Bankanın yaptığı Sistem Uzmanı değerlendirme merkezi aktiviteleri veya herhangi bir mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak ve daha önce yapılan Sistem Uzmanı sınavlarına bir defadan fazla katılmamış olmak.

İş Bankası bünyesinde istihdam edilmek üzere İstanbul’da çalıştırmak üzere Veri Yönetimi, Bulut Bilişim, Devops, İletişim ve Ağ Yönetimi, Siber Güvenlik, Veri Tabanı Uzmanı ve Bilgi Teknolojileri İç Kontrolü Kadrolarına Alım Gerçekleştiriyor. Başvurular online şekilde olacaktır. Sınav yeri ve zamanı online olarak belirlenecektir.

İş Bankasının yayınladığı ilanda iş tanımı şöyle;

“Sistem Uzmanı pozisyonundaki ekip arkadaşlarımız Veri Yönetimi, Bilgi Teknolojileri Bölümlerinde ve Bilgi Güvenliği Koordinatörlüğü'nde; veri bilimi, yapay zeka, iş zekâsı, veri analitiği çalışmaları ve geliştirmeleri, veri ambarı ve büyük veri altyapılarının yönetimi, test otomasyon, performans test, test ortamları ve test verisi yönetimi, bilgi güvenliği, risk ve uyum konularının yasalar, mevzuatlar ve uluslararası standartlar çerçevesinde yönetimi, ana sistem, sunucu (Unix, Linux, Windows Server, VMware), veri depolama, yedekleme altyapılarının yönetimi, uygulama sunucuları (WebSphere, IIS, Sharepoint), veri tabanlarının (Oracle, DB2, MS SQL, IMS), İletişim ağlarının (WAN, LAN, VoIP, IP Telephony) yönetimi, veri mimarisi yönetimi ve proje yönetimi alanlarında çalışmalarını sürdürürler.”

İş Bankası Memur Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Başvuruda bulunacak adaylar İş Bankası Kariyer resmi internet sitesi üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir veya aşağıda verdiğimiz başvuru ekranına tıklayarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Hak kazanan adaylara genel yetenek ve yabancı dil sınavı tabii tutulacaktır.

Başvuru ekranı

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.