İş Bankası 7250 TL Maaşla Banka Memuru Alımı

İş Bankası 7250 TL Maaşla Banka Memuru Alımı

İş Bankası bünyesinde istihdam edilmek üzere farklı unvanlardan 7250 TL maaşla banka memuru alımı yapacağını duyurdu. İş Bankası resmi internet sayfası üzerinden yayınlanan ilana göre başvuru şekli belirlendi.

Türkiye İş Bankası bünyesinde istihdam edilmek üzere banka memuru alımı yapacağını ilan etti. Yayınlanan memur alımı ilanına göre 7250 TL maaşla Türkiye İş Bankası resmi internet sayfasından banka memuru alımı, Siber Güvenlik Uzmanı Alımı, Sistem Uzmanı Alımı, Bilgi Sistemleri İç Kontrol Uzmanı Alımı, Risk Yönetimi Uzman Yardımcısı Ve Uzman Yardımcısı Alımı yapacağını duyurdu.

İş Bankası Personel Alımı Başvuru Özel Şartları:

Türk uyruklu 4 yıllık mezun 30 yaşını doldurmamış olan, sağlık durumu Türkiye'nin her yerinde görev yapmaya elverişli olan.

Askerlik görevlinin tamamlamış muaf ya da erken 2023 Eylül ayına kadar tecelli ettirmiş olan, affa uğramış olsa dahi herhangi bir suçtan dolayı hapis cezası almamış olan.

Daha önce bankada yaptığı memur operasyon elemanı operasyon destek elemanı ve Çağrı Merkezi sınavlarının herhangi birinin mülakat aşamasına başarısı sayılmamış olmak İstanbul'da ikamet ediyor olmak herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak ve kamu haklarından yoksun bulunmamak.

Bu belirtilen şartları Taşıyan adayların başvuru yapabileceği belirtilmiştir.

İş Bankası Banka Memuru Alımı İlanı Başvuru Şekli Ve Tarihi

Memur alımı başvuruları şuanda devam etmektedir. Başvuru için son tarih henüz belirtilmemiştir. Başvurular İş Bankası resmi internet sayfası üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır.

Başvuru ekranı

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum