İMMİB 30 Uzman Yardımcısı ve İdari Personel Alımı

İMMİB 30 Uzman Yardımcısı ve İdari Personel Alımı

İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği Kamu Personel Alımı duyurusu yayınladı. İMMİB 30 uzman yardımcısı, şoför ve idari personel alımı olarak yapıyor. En az lise mezunu ilan kılavuzu sunuldu.

İMMİB Kamu Personel Alımı

İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği 16 uzman yardımcısı alımı, 1 şoför alımı ve 13 idari personel alımı gerçekleştiriyor. Kurum kılavuzuna göre başvuruları şahsen veya posta yolu ile yapılacak.

Şoför alımı 1 kadro: lise mezunu adaylar arasından yapılacak.

Uzman yardımcısı alımı 16 kadro: İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisat Fakültesi, İşletme Fakültesi, Endüstri Mühendisliği, İstatistik lisans mezunları başvuru yapabilir.

İdari memur alımı 13 kadro: İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisat Fakültesi, İşletme Fakültesi, İstatistik, Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümleri lisans mezunu istenmektedir.

Başvuru adresi: Yenibosna Merkez Mahallesi Sanayi Caddesi No:3 Dış Ticaret Kompleksi A-Blok Kat:2 Yenibosna/İstanbul. Başvuruları 20 Aralık 2023 tarihi bitimine kadar devam edecek.

Düz Memur Alımı Başvuru Genel ve Özel Şartları

Askerlik görevini yapmış veya erteletmiş veya bu görevden muaf olmak.

18 yaşını bitirmiş olmak,

Uzman Yardımcısı ve İdari Personel için dört yıllık eğitim veren üniversitelerin Tablo1'de belirtilen bölümlerinden ya da bu bölümlere denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından onaylanmış yabancı üniversitelerden mezun olmak veya dört yıllık üniversite mezunu olmak kaydıyla Tablo 1'de belirtilen bölümlerden yüksek lisans derecesi olmak; Şoför için lise mezunu olmak ve en az beş yıldır B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

01/01/2023 tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak.

Görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir özrü bulunmamak,

TİM ve Birliklerde veya daha önce çalıştıkları iş yerlerinden 4857 sayılı İş Kanununun 25 inci maddesinin birinci fıkrasının (2) numaralı bendinde belirtilen nedenlerle sözleşmesi feshedilmiş olmamak,

Uzman Yardımcılığı kadrosu için, İngilizce ve/veya Tablo 1'de belirtilen yabancı dillerden birinden, 2021, 2022 veya 2023 yıllarında ÖSYM tarafından gerçekleştirilen Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavlarından ve/veya e-YDS sınavlarından, en az 70 puan ve üzeri almış olmak veya dil yeterliği bakımından buna denkliği kabul edilen ve uluslararası geçerliliği bulunan belgeye sahip olmak, (Yabancı dil puan veya seviye değerlendirmeleri ÖSYM'ce geçerliliği kabul edilen ve ÖSYM'nin denklik gösterdiği tablolara göre yapılacaktır.).

Uzman Yardımcılığı ile İdari Personel kadrosu için 2022 veya 2023 yılı; Şoför kadrosu için 2022 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavlarında Tablo 1'de belirtilen puan türlerinden en az puan 70 puan ve üzeri almış olmak.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.