İl Özel İdare Kamu Personeli Alımı Başvuruları (Tekniker ve Mühendis)

İl Özel İdare Kamu Personeli Alımı Başvuruları (Tekniker ve Mühendis)

İl Özel İdare Müdürlüğü kamu personeli alımı ilanı İŞKUR üzerinden yayınlayarak başvuruları kabul etmeye başladı. Başvuruları 5 Temmuz 2021 tarihinde sona erecek. Kimler bu alıma başvuru yapabileceği detayı haberimizde…

İl Özel İdare Müdürlüğü kamu personeli alımı yeni ilanları yayınlanarak başvuruları kabul etmeye başladı. Adaylar başvurularını nasıl yapacağı konusu açıklandı. Alım İŞKUR üzerinden yayınlanmış olup 5 Temmuz 2021 tarihi bitimine kadar devam edecektir.

Amasya şehrine mimar, mühendis ve tekniker alımı yapılacağı ilan edildi. Her unvan için ayrı öğrenim ve başvuru koşulları bulunmaktadır. Başvuruları 5 Temmuz 2021 tarihi bitimine kadar aşağıda verilen ilan numaraları ile birlikte iş kurumuna yapılması istenmiştir.

Başvuru Genel Şartları

Müracaat tarihi itibariyle 35 yaşını aşmamış olmak.

Görevini yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı veya özrü bulunmamak (Sözlü mülakat sınavını kazanan adaylardan heyet sağlık raporu istenecektir.).

İl Özel İdaresinin görevli diğer personellerin çalışma şartlarına ve mesaisine uymayı kabul etmek.

İlimizde, şantiye ve her türlü arazi şartlarında çalışmayı ve 5302 sayılı İl Özel İdaresi Kanunun 5. maddesinde “İl Özel İdaresinin görev alanı İl sınırını kapsar” hükmüne istinaden İlimize bağlı 6 ilçenin herhangi birinde İl Özel İdaresince gerek görülmesi halinde çalışmayı kabul ve taahhüt etmek.

Maliye Bakanlığı tarafından belirlenen, Mahalli İdare Sözleşmeli Personel Ücret Tavanları limitleri dahilinde, İl Özel İdaresinin belirleyeceği ücreti kabul etmek.

Müracaat tarihi itibariyle Amasya İli veya İlçelerinde ikamet ediyor olmak ve Nüfus Müdürlüğünden yazılı adres kayıt bildirimi almak.

İlin Coğrafi yapısını bilmek, sağlık durumunun arazide çalışmaya uygunluğunu sağlık raporuyla belgelemek.

Şantiye şartlarında çalışmayı ve görev yapacakları İl ve İlçe merkezinde ikamet etmeyi kabul etmek ve bu şartlarda çalışmaya engel hali bulunmamak.

Müracaatlar Amasya İŞKUR İl Müdürlüğüne yapılacaktır.

Müracaat eden adaylardan kazananlar Amasya İl Özel İdaresinin web sitesinde ve ilan panosunda ilan edilecek olup, kişilere ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Mimar alımı 00006112397,

Maden mühendisi alımı 00006112356,

İnşaat mühendisi alımı 00006111568,

Jeoloji mühendisi alımı 00006111552
Makine mühendisi alımı 00006111535,

Harita mühendisi alımı 00006111517,

İnşaat teknolojisi teknikeri 00006111505,

Harita teknikeri alımı 00006111486 iş ilan numaraları ile başvuru yapılacak.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.