İGA ve BTA Havalimanları 204 Personel Alımları (En Az İlkokul Mezunu)

İGA ve BTA Havalimanları 204 Personel Alımları (En Az İlkokul Mezunu)

Havalimanı personeli olmak isteyen vatandaşlar için İGA ve BTA personel alım ilanları İŞKUR sayfalarında yayınlandı. En az ilkokul mezunu olanlar; kamyon şoförü, temizlik görevlisi, bulaşıkçı ve aşçı kadrolarına başvurabilecek.

İGA ve BTA Havalimanları Personel Alımı

İGA ve BTA Havalimanları 204 personel alımı için; tüm personellerin ilkokul mezunu olma şartı yeterli görülmektedir. Hem engelli hem de engelsiz vatandaşlara özel olarak bölünmüş işçi alımı kontenjanları vardır. 200 kamyon şoförü, 2 temizlik görevlisi, 1 aşçı ve 1 bulaşıkçı alımları İzmir, İstanbul ve Ankara illeri çerçevesinde gerçekleştirilecektir. İlkokul mezunu olarak iş arayan ve gönlündeki işi bulmakta zorlanan vatandaşların değerlendirmek isteyebileceği ilana ait detaylara haberimizde yer verdik. İşte fırsat niteliği taşıyan ilana ait merak edilen bilgiler…

Havalimanları ilanları başvuru şartları

Kamyon şoförü kadrosuna başvurmak isteyen kişilerin bazı belgelere sahip olması şartı vardır. İstenen belgeler şu şekilde bildirilmiştir. SRC-3 veya SRC-4 belgelerinin herhangi birine sahip olunması gerekmektedir. Psikoteknik belgesi sahipliği zorunludur. Damperli araç kullanabilmesi için ilgili ehliyete sahip olunması ve kamyon şoförlüğü deneyiminin olması istenmektedir.

2 temizlik görevlisi, 1 aşçı ve 1 bulaşıkçı engelli kadro olarak ayrılmıştır. Bu pozisyona başvuruda bulunacak olan adayların engelli raporuna sahip olması gerekmektedir. Bildirilen 4 branş için çalışma şekli vardiyalıdır. İşe başvuru yapmak isteyen adayların bunu dikkate alması gerekmekte ve vardiyalı sistemde çalışabilmeyi kabul ediyor olması şartı vardır.

Havalimanı personeli olarak çalışma şartları
Vardiyaların saatleri: 07:00-15:15, 14:45-23:15, 22:45-07:15 olacak şekildedir. Günlük iş akışı 3 vardiya üzerinden sağlanmaktadır. Bildirilen vardiya saatleri kamyon şoförleri için geçerli olmayıp diğer kadroları ilgilendirmektedir.

iga-ve-bta-havalimanlari-204-personel-alimlari.jpg

Aşçı, bulaşıkçı ve temizlik görevlileri haftada bir gün izin kullanma hakkına sahiptir.
1 temizlik görevlisi ve 1 bulaşıkçı İzmir Gaziemir, 1 temizlik görevlisi ve 1 aşçı Ankara Çubuk’ta çalışacaktır.

Ankara’nın Çubuk ilçesinde temizlik görevlisi ve aşçı olarak çalışacak personellere servis imkanı sağlanacaktır. Servis güzergahı; Çubuk, Pursaklar, Keçiören, Mamak ve Altındağ ilçelerini kapsamaktadır. Bu sebeple servisin kullandığı hat çerçevesinde ikamet eden kişilerden personel seçimi yapılacaktır.

İGA ve BTA Havalimanları personel alımı başvuru şekli

İstanbul Arnavutköy için yapılacak kamyon şoförü alımları için son başvuru günü 8 Nisan 2023’tür.
Ankara temizlik görevlisi ve aşçı başvuruları 12/04/2023, İzmir temizlik görevlisi ve bulaşıkçı başvuruları ise 14/04/2023 günü sonlanacaktır. Bildirilen şartları sağlayan vatandaşların son güne kadar müracaatlarını gerçekleştirmeleri beklenmektedir.

Başvurular sadece İŞKUR internet sitesinde bulunan e-şube-istihdam-açık iş ilan arama adımlarının izlenmesi ile mümkündür. İlgili ilana ulaşarak başvurularını tamamlamak isteyen takipçilerimiz için İŞKUR ilan numaralarını şu şekildedir.

İstanbul Kamyon Şoförü: 00007376084

Ankara Temizlik Görevlisi: 00007385118

Ankara Aşçı: 00007385138

İzmir Temizlik Görevlisi: 00007390681

İzmir Bulaşıkçı: 00007390676.

2023 Havalimanı son dakika ilanları

Son Dakika 2023 İŞKUR ilanları

2023 Son Dakika İŞKUR Personel alımı ilanı

Son Dakika 2023 KPSS'siz memur alımı ilanı

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.