İBB Dijital Medya Yeni Personel Alımı (27 Eylül Son)

İBB Dijital Medya Yeni Personel Alımı (27 Eylül Son)

Kamu iktisadi teşebbüsleri personel alımı yapıyor. İBB dijital medya tarafından yayımlanan personel alımı ilanlarına göre dijital medya personeli alımı yapılıyor. Detaylar haberimizin devamında…

İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yayımlanan kurum dışı personel alımı kapsamında yayımlanan ilanlara göre İBB 5 yıl deneyimli olmak şartı ile İstanbul dijital medya ticaret anonim şirketine 1 adet Metin yazarı personeli alımı yapıyor.

Başvuru Şartları;

Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamusal haklardan mahrum olmamak Türkçe dil bilgisi ve yazım kurallarına hâkim olmak, en az 5 yıl deneyimli olmak, kelimelerle oynamayı sevmek şartları ile kamu personeli alınacaktır.

Üst düzeyde yazılı sözlü iletişim becerisine sahip olan mecra bağımsız bütünleşik düşünebilen, affa uğramış olsa bile devlet güvenliğine karşı veya yüz kızartıcı ağır suçlar işlememiş olma şartları aranıyor.

Masaüstü video senaryoları ve infografik film yazabilen, stratejiyle uyumlu kampanya fikirleri oluşturabilen, tasarımcılarla birlikte çalışmaya alışkın olan ve son olarak kurumsal marka tecrübesi olan adaylar başvurularını kolaylıkla belirtilen site üzerinden yapabileceklerdir.

Başvuru Tarihleri;

Gereken belgelere sahip ve başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurular 20 Eylül 2021 tarihinde başlamış olup 27 Eylül 2021 tarihinde sona ermiş olacaktır. Gereken belgelere sahip ve başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurular kariyer İstanbul resmi internet sayfası üzerinden yapılacaktır.

Posta veya baka yollarla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Adaylardan herhangi bir başvuru belgeleri istenmeyecektir. Yanlış beyanda bulunan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Başvuru esnasında gerekli belgeleri ve aranan şartları herhangi bir eksiklik olmadan teslim eden adayların başvuruları kabul edilecektir.

Başvuru kılavuzu.

dijital-medya-personeli.jpg

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.