Hazine ve Maliye Bakanlığı 400 Memur Alımı ÖSYM Bilgisi

Hazine ve Maliye Bakanlığı 400 Memur Alımı ÖSYM Bilgisi

Hazine ve maliye Bakanlığı geçtiğimiz haftalarda 400 memur alımı için ilanlar yayınlamıştır. Hazine maliye Bakanlığı bünyesinde çalışmak için iş başvurusunu yapmış olanlar bu haberimizde bakanlık ÖSYM bilgisi hakkında açıklamalar yapacağız.

Kamu personeli alımları kapsamında hazine ve maliye Bakanlığı geçtiğimiz haftalarda yeni bir memur alımı için ilanı yayınlamıştır. Yayınladığı ilan ile hazine ve maliye bakanı 400 memur alımı yapacağını duyurmuş. ÖSYM üzerinden başvurularını kabul edeceğini duyuran hazine ve maliye Bakanlığı işe alım bilgisi kapsamında haberimizde detaylara yer vermekteyiz.

Hazine ve maliye Bakanlığı geçtiğimiz günlerde yayınladığı ilanla ile beraber 400 kişilik kadroda mali hizmetler uzman yardımcısı alımı için duyuru yapmıştır. Başvuruda aranan şartlara taşıyan herkes başvuru yapabilecek olup sınava ise 8.000 kişi çağırılacaktı.

Hazine ve Maliye Bakanlığı Hangi Şartlarda Alım Yapıyor?

Kamusal haklarından mahrum olmama, üniversitelerin gerekli bölümlerinden en az lisans mezunu olması, sınavın yapılacağı tarihte önce 35 yaşını geçmemiş olması, Kamu Personeli seçme sınavından en az 75 puana sahip olma, sınav ücretini yatırmış olmalı ve sınav başvuru işlemlerini eksiksiz yapma şartları ile Hazine ve Maliye Bakanlığı personel alımı yapacağını ilan etmişti.

Hazine ve maliye Bakanlığı personel alımı ilanına dair yeni detaylar önümüzdeki günlerde yayınlanması beklenmektedir. Başvurular ise ölçme seçme ve yerleştirme kurumunun resmi sayfası üzerinden yapılacaktır.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2

Facebook: kamupersonelialim1

İnstagram: kamupersonelialim

APPLE telefonlara cep uygulamasın için tıklayınız.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması inin tıklayınız.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.