Halkbank 150 Banka Memuru ve Kamu Personeli Alacak

Halkbank 150 Banka Memuru ve Kamu Personeli Alacak

Halkbank tarafından yayımlanan duyuruya göre 150 Banka memuru alımı yapacağını ilanen duyurdu. Kamu personeli alımı müracaat edecek adaylar için gerekli bilgilendirme aşağıda verilmiştir.

Halkbank bünyesinde çalışabilecek farklı pozisyonda banka memuru alımı yapılacaktır. 150 kamu personeli alımı alanlarının isimleri verilmiştir. Kimler hangi koşulları taşımaları gerekmekte olacağına dair bilgiler aşağıda verilmiştir.

Personel Alımı İstenilen Koşulları

Türk uyruklu olunması,

Bakanlıklar tarafından memurluğuna elverişsiz damgası bulunmaması,

Mecburi askerlik vazifesiyle görevli kişiler terhis edilmiş olunması,

Banka içerisinde özverili çalışa bilecek tam prensipli banka kurallarına uyabilecek.

Çalışmasına engel teşvik edici Sağlıksal sorunu bulunmaması gerekiyor.

halkbank-memur-alimi.jpg

Çalışılacak Pozisyonları

Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri ve Sistem Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri, Fizik Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği, Fizik, Bilgisayar Teknolojileri, İstatistik, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Bilişim sistemleri ve Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Teknolojisi, Matematik, Bilgi Güvenliği Teknolojisi, Matematik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik, Mühendisliği, Matematik ve Bilgisayar Bilimleri, Elektronik Mühendisliği, Matematik Bilgisayar, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Yapay Zeka Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Endüstri Sistemleri Mühendisliği, gibi alanlarından lisans mezun olunması gerekmektedir.

Memur Alımı Hakkında Bilgilendirme

Personel adayları başvuru yapabilmeleri için öncelikli olarak sınav bedel ücretini ödemeleri gerekmektedir. Ücret bedeli 150 TL olmak üzere yatırılacaktır. Adaylar 06 Mayıs 2022 Cuma günü saat 09:00 ila 27 mayıs 2022 Cuma günü 17:00 mesai saatine kadar yatırmaları gerekmektedir. Ücretler banka sınav türlerinde ödeme gerçekleşecektir.

Sınav müracaat formunu adaylar tarafından eksiksiz doğru bilgiler şeklinde doldurulması istenilmektedir. Başvurusu kabul edilenlerin tarihi ise 13 Haziran 2022 tarihinde açıklanacaktır adaylar web sitesinden sınav giriş belgelerini alabileceklerdir.

Banka Personeli Alımı Sınav Tarihi Ve Sınav Yeri

Başvuru tarihi 06 Mayıs 2022 Cuma günü

Sınav tarihi, 25 Haziran 2022

Sınavın adresi; Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, İstanbul, İzmir, Konya, Samsun ve Tekirdağ olacak.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.