Güncel Memur Alımı! Medeniyet Üniversitesi KPSS 60 Puanla Büro Memuru Alacak

Güncel Memur Alımı! Medeniyet Üniversitesi KPSS 60 Puanla Büro Memuru Alacak

İstanbul Medeniyet Üniversitesi büro memuru alımı yapıyor. Az önce gelen ilana göre İstanbul Medeniyet Üniversitesi KPSS 60 puan ve üst yaş sınırı 40 olan kılavuzla 4 kadroda 17 memur alacak. Üniversite memur alımı için kadro dağılımları belli oldu.

İstanbul Medeniyet Üniversitesi KPSS 60 puanla güncel memur alımı ilanına çıktı. 02 Şubat 2023 tarihli Resmi Gazete üzerinden yayınlanan ilana göre Üniversite bünyesine kadrolarını doldurmak amacıyla 40 üst yaş sınırı ile 17 alım gerçekleştirecek. 4 katı aday başvuru yapabilecek.

Üniversite Memur Alımı Kadro Dağılımı Ve Şartları

4 Büro Memuru Alımı; lisans fakültelerinden Muhasebe, Muhasebe ve Finans, Muhasebe Bilgi Sistemleri, Muhasebe ve Finansman, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Maliye programlarından mezun olmak. Üst yaş sınırı olarak 40 belirlendi.

2 Büro Personeli Alımı; önlisans programlarından ise Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Maliye mezunu olmak. Yaş sınırı 40 olarak belirlendi.

5 Koruma ve Güvenlik Görevlisi; lise mezunu adaylardan başvurular alınacak. Silahlı veya silahsız özel güvenlik kimlik kartına sahip olunması gerekiyor.

5 Temizlik Görevlisi Alımı; erkek ve kadın adaylardan oluşacak istihdam için lise mezunu şartı aranmaktadır.

1 Şoför Alımı; lise mezun olmak ve D sınıfı ehliyete sahip olmak.

Güncel Memur Alımı Genel Başvuru Şartları

KPSS sınavından en az 60 ve üzerinde puan almak.

18 yaşını tamamlamış olmak.

Sağlık sorunu olmamak.

Güncel Memur Alımı Başvuru İşlemleri

İstanbul Medeniyet Üniversitesi güncel memur alımı başvuruları 02 Şubat 2023 ile 16 Şubat 2023 tarihleri arasında yapılacak. Başvurular şahsen olup İstanbul Medeniyet Üniversitesi Rektörlüğü Kuzey Yerleşkesi Kütüphane Binası, Ünalan Mahallesi, Ünalan Sokak D-100 Karayolu Yanyol 34700 Üsküdar/İstanbul adresine istenilen belgeler ile yapılacak.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.