Gümüşhane Üniversite Lise Mezunu Daimi Temizlik Personeli Alımı

Gümüşhane Üniversite Lise Mezunu Daimi Temizlik Personeli Alımı

Gümüşhane üniversite tarafından daimi memur alımı duyurdu. Temizlik personeli alımı ilanına göre lise mezunu adaylar başvuru yapacak. Alımlar ne süreçte ve başvuru koşulları nelerdir? Kişide aranan nitelikler neler olacak.

Gümüşhane Üniversitesi lise mezunu memur alımı yapıyor. Kurum ilanına göre temizlik personeli alımı olarak istihdam sağlanacak.

Alınacak Branşlar: Destek Personeli (Temizlik Hizmetleri) 3 adet personel alımı olarak yapılıyor.

Alınacak aday için nitelikler: Ortaöğretim (Lise) mezunu olmak, temizli görevini yapmasına Sağlıksal sorunlar teşvik etmemesi ve her hangi bir alerjisi veya rahatsızlığı bulunmaması gerekmektedir. İhtiyaç halinde vardiyalı çalışma prensibine uyumlu olabilmek, Erkek adayları için askerliğine dair ilişiği kalmamış olmak belge ile beyan etmek, 2020 KPSSP94 puanı dan en az 70 puan almak şartı var.

Çalışma Prensipleri: -Üniversite kampüsüne bağlı olan kurumlarda bulunan kapalı mekanların ana girişi ve çevresi dahil olmak üzere sınıflar, laboratuvarlar, salonlar, çalışma odaları ortak alanları süpürmek ve paspas yapmak, pencere, masa, raf, aydınlatma armatürleri, kalorifer petekleri, pervaz ve benzeri yerleri nemli bezle sile bilmesi gerekiyor.

-Katı atık ve geri dönüşecek atıkları ilgili alanlara toparlamak ,

-Tuvaletleri günlük rutin olarak sabunlu ve dezenfektan bir malzeme ile yıkamak. Tuvaletleri sürekli olarak temiz tutmak, kağıt havlu ve sıvı sabun eksildikçe tamamlamak kontrol formunu paraflamak. Lavaboları sıvı temizleyici malzemelerle temizliye bilmek. Aynaları ve muslukları silmek,

- Malzeme, demirbaş, makine-teçhizat vb. eşya yüklerini taşıya bilmek,

-Sorumlu bölgelerinde temizliye bilmek ve cimlerle ilgilene bilmek,

-Çalıştıkları alanda veya kurumda servis yapa bilmek,

-Çalışma esnasında tespit edilen arıza ve hasarlı malzemeleri bilgilendirmek ve bildirmek,

-Emir verilen görev icaplarını yerine getirmek,

-Tüm işler çerçevesinde iş sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uyulması gerekmektedir, kullanılan mal ve malzemeleri, azami özen gösterme kaydıyla, aynı zamanda diliminde temizlik malzemelerinin uygun yerlerde ve yeterince kullanmak ve korunaklı şekilde sağlamak.

Devlet personel alımı için aranan genel şartları: Türk vatandaşı olmak, Müracaat süreci ile yaş şartlarında reşit olmak, Siciline her hangi bir suç ilenmemiş olması, Askerliğine dair hiçbir ilişiği kalmamış olması, Belirtilen adayın 2020 KPSSP94 puan türüne sahip olmak.

Kamu işçi alımı başvuru şekli müracaat ta istenilecek evraklar

Gümüşhane Üniversitesi tarafından online yapılacak olup gerekli evraklarımda posta veya şahsen getirmeleri veya göndermeleri gerekmektedir. Başvuru formu, Dilekçe, Kimlik kartına sahip olmak, Diploma veya mezuniyet belgesi, Diploma mezuniyet belgesi, 2020 KPSS sınavına girmiş olmak, SGK hizmet dokümanına çıkartmış olmak, bir adet vesikalık.

Adres: Gümüşhane Üniversitesi, Personel Daire Başkanlığı Günüşhane evi Kampüsü,Baglarbaşı Mahallesi 29100-Merkez/Gümüşhane.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.