Gebze Teknik Üniversitesi 8 Personel Alımı Resmi Gazete

Gebze Teknik Üniversitesi 8 Personel Alımı Resmi Gazete

Gebze Teknik Üniversitesi Resmi Gazete aracılığı ile yayımlamış olduğu ilana göre 8 personel alımı yapacağını açıkladı. İlanın yayım tarihi itibari ile kadın ve erkek adaylardan müracaatlar kabul edilmeye başlanmıştır. 2 farklı kadroda alım olacaktır.

Üniversite İş İlanları

Gebze Teknik Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 8 personel alımı yapacağını açıkladı. Alımlar 3 büro personeli, 1 büro personeli ve 4 mühendis olmak üzere 2 farklı kadroda gerçekleşecektir. KPSS puan şartı aranmakta, birlikte işe alınacak olan personeller belirlenirken, kurum tarafından yapılacak olan sözlü sınavda başarı göstermesi beklenmektedir. İkamet şartı olmadan müracaatlar kabul edilecektir. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli detayları sunuldu.

Üniversite Personel Alımı İş İlanı Kriterleri

4 kişi Mühendis Alımı: Lisans düzeyinde Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Matematik Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden birinden mezun olmanız gerekmektedir.

1 Büro Personeli Alımı: Bölüm şartı aranmaksızın herhangi bir lisans programından mezun olmuş olmanız ve gazetecilik, basın, yayın veya muhabirlik alanında en az 2 yıl tecrübe kazanmış olmanız gerekmektedir.

2 Büro Personeli Alımı: Önlisans düzeyinde Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Büro Hizmetleri ve Sekreterlik, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı, Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Sekreterlik, Yönetici Asistanlığı veya Ofis Yönetimi bölümlerinden birinden mezun olmanız istenmektedir.

KPSS Şartı Var

İşe alınacak olan personellerden KPSS şartı istenmektedir. Mühendis alımı için P - 3 puan türünde en az 65 puan almış olmanız, 1 büro personeli alımı için P – 3 puan türünde en az 60 puan almış olmanız ve 3 büro personeli alımı için ise P - 93 puan türünde en az 70 taban puan almış olmanız gerekmektedir.

Kamu Personeli Alımı İlanı Başvuru Şekli ve Tarihi

Kocaeli iş ilanları kategorisinde yayımlanmış olan ilana müracaatlar 2 Ekim 2023 tarihinde başlamıştır. 16 Ekim 2023 tarihi itibariyle başvurular son bulacaktır. Müracaatlar, şahsen veya posta yolu ile Üniversitenin Personel Daire Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.