Gaziantep Üniversitesi En Az Lise Mezun 54 Kamu Personeli Alımı

Gaziantep Üniversitesi En Az Lise Mezun 54 Kamu Personeli Alımı

Gaziantep Üniversitesi tarafından güncel olarak yayınlanan yeni kamu personeli alım ilanı ile en az lise mezunu ve Türkiye genelinden herkesin başvuru yapabileceği 54 personel alımı yapılacak. Üniversite personel alımı başvuru şartları neler? Haberimizde.

Bugün yayınlanan son resmi kamu iş ilan açıklamasında Gaziantep Üniversitesi bünyesine 54 sözleşmeli kamu personeli alımı yapılacak. Yapılan açıklamada personeller yazılı ve sözlü mülakat yapılmadan alınacak.

Yapılacak olan 54 kişi personeller 4 kişi lisans mezunu büro memuru, 4 kişi önlisans mezunu büro personeli, 4 kişi lise mezunu Teknisyen, 6 kişi özel güvenlik personeli, 36 kişi lise mezunu destek personeli alımı yapılacak.

Başvuruda Adaylarda Aranacak Şartlar

Adayların memurlar kanunu genel şartları taşıması,

Başvuruda bulunacak adayların KPSS sınavından lisans mezunu adayların 2020 KPSS P3 puanı, önlisans mezunları için P93 puanı, lise mezunları için P94 puanı değerlendirmeye alınacak,

Gaziantep Üniversitesi Personel Alımı Başvuru Tarihleri

Üniversite personel alımında başvuru şartlarını taşıyan adayların ilanın resmi gazetede yayınlandığı bugün 15 Ekim 2021 tarihinden 01 Kasım 2021 tarihine kadar başvurularını üniversitenin personel daire başkanlığına yapması gerekmektedir.

Başvuru kılavuzundan belirtilen ünvanlar içerisinden adaylar tek bir unvan için başvuru yapabilecekler.

Başvurularını posta yolu ile yapacak adayların 01 Kasım 2021 tarihine kadar başvuruları üniversitede olacak şekilde yapması gerekmekte.

Başvuru işlemleri sonrasında başvuru yapan adaylar içerisinde KPSS puanlarına göre yapılacak sıralama ile atanmaya hak kazanan adayların isimleri ve diğer bilgiler “gantep.edu.tr” internet adresinde personel adaylarına duyurulacak.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.