Gazi Üniversitesi 4 Memur Alımı Lisans Mezunu

Gazi Üniversitesi 4 Memur Alımı Lisans Mezunu

Resmi gazete Gazi Üniversitesi Memur Alımı kurum bünyesine yapılacağını ilan etti. İlana göre kurum bünyesinde lisans mezunu 4 personel alımı yapacağını duyurdu.

Gazi Üniversitesi Resmi Gazete memur alımı yapılacağı duyuruldu. Üniversite bünyesinde görevlendirilmek üzere farklı unvanlarda bilişim personel olmak üzere 4 kamu personeli alımı gerçekleştirilecektir.

Başvuru yapacak adaylar için kurum tarafından yapılan açıklamaya göre alımı yapılacak unvanlar bilişim personellerinin alınacağı belirtildi.

Adaylarda Aranan Genel Şartalar

T.C vatandaşı olma, 18 Yaşını tamamlamış olma, Affa uğramış dahi olsa belirli suçlardan ceza almamış veya mahkum olmamış olma, Kamusal haklarından mahrum olmama, Görevini devamlı yapmasına engel fiziksel veya zihinsel engelinin bulunmaması, Herhangi bir SGK kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olma şartları aranmaktadır.

Başvuru Şekli ve Yeri

Adayların Gazi Üniversitesi resmi internet adresinden üye girişi yaparak başvuru yapılacak pozisyon için gerekli evrakları sisteme eksiksiz olarak yüklemesi ve başvuru işlemini tamamlaması gerekmektedir.

Başvuru Tarihi

İlana başvuru yapmak isteyen  adaylar için başvurular bu gün itibari ile başlamış olup en geç başvurular en az 15 gün içerisinde yanı 17 Ağustos 2021 tarihinde sona ereceği belirtildi.

Sınav Şekli ve Yeri

Başvuru yapacak adaylar için başvuruların değerlendirilmesi sonucu sıralamaya giren adaylar Sözlü ve uygulamalı sınava tabi tutulacaklar. Sınav konuları olarak personellerin unvanın gerektirdiği bütün konuları kapsamaktadır.

Sözlü ve uygulamalı sınav 2 Eylül ve 6 eylül 2021 tarihleri arasında sınavların yapılacağı belirtildi. Adaylar için sınav listelerin web sitesinden yayınlanacağı belirtildi.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.