Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi 60 Memur, İşçi ve Personel Alımı

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi 60 Memur, İşçi ve Personel Alımı

Kamu kurum ve kuruluşlarına personel alımı resmi gazetede yayınlanmaya devam ediliyor. Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi memur alımı, işçi alımı ve kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Kimler üniversite ilanına başvuru yapabileceği paylaşıldı.

Kamu personeli alımı yapılması için resmi gazetede ilan yayınlandı. Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi 60 memur alımı, işçi alımı ve personel alımı yapacak. Lise, önlisans ve lisans mezunu olan adaylar başvuru yapabilecek.

Devlet Personel Alımı Kadro Dağılımı

Programcı 1 kişi, büro personeli 13, mühendis 1, koruma ve güvenlik görevlisi 20, temizlik görevlisi alımı 18, bakım onarım işçisi 7 kişi olmak üzere toplam 60 kişi istihdam edilecek.

Kamu İşçi Alımı Başvuru Şekli ve Zamanı

Adayların başvuru formu ve ilanda başvuracakları pozisyon için istenilen belgeleri eksiksiz şekilde 11 Şubat 2022 ile 28 Şubat 2022 tarihi bitimine kadar Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri veya posta yoluyla göndermeleri gerekmektedir.

Başvuru Genel ve Özel Şartları

Koruma ve Güvenlik Personeli için görevini devamlı yapmasına engel olabilecek psikiyatrik hastalığı, bedensel engeli, şaşılık, körlük, topallık, işitme kaybı, uzuv noksanlığı, kekemelik ve benzeri engeller bulunmadığına dair sağlık beyanı. (Beyan formuna https://personel.ebyu.edu.tr/ adresinden ulaşılabilir. Kazanan adaylardan tam teşekküllü Devlet hastanesinden “Koruma ve Güvenlik Görevlisi Olabilir.” ibaresinin bulunduğu sağlık raporu istenecektir.)

Temizlik Personeli için temizlik görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri engelleri bulunmadığına dair sağlık beyanı. (Beyan formuna https://personel.ebyu.edu.tr/ adresinden ulaşılabilir. Kazanan adaylardan tam teşekküllü Devlet hastanesinden “Temizlik Personeli Olabilir.” ibaresinin bulunduğu sağlık raporu istenecektir.)

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Sözleşmeli Personel/Sürekli İşçi Adayı Açık Rıza Metni (Doküman No: FR-335) ve Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Sözleşmeli Personel/Sürekli İşçi Adayı Aydınlatma Metni (Doküman No: FR-336). (İlgili formlar aday tarafından doldurularak ıslak imzalı olarak başvuru evrakına eklenecektir. Söz konusu formlara https://personel.ebyu.edu.tr/?page_id=9163 adresinden ulaşılabilir.)

2020 yılı Kamu Personel Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olmak; lisans mezunlarında KPSSP3, ön lisans mezunlarında KPSSP93, ortaöğretim mezunlarında KPSSP94 puan türleri dikkate alınacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum