Erciyes Üniversite Hastanesi 31 Kamu İşçi ve Personel Alımı

Erciyes Üniversite Hastanesi 31 Kamu İşçi ve Personel Alımı

Kayseri Erciyes Üniversite Hastanesi 91 kamu işçi alımı ve personel alımı yapılıyor. Üniversitenin Araştırma hastanesi personel alımı ilanı başvurusu nasıl yapılır. 15 Şubat 2024 tarihi bitimine kadar başvuru nasıl yapılacak?

Erciyes Üniversite Hastanesi 31 Kamu Personeli Alımı

Kayseri Üniversitesinin Araştırma Hastanesi kamu işçi alımı başvuruları alınmaya başlandı. İlana göre başvuruları 15 Şubat 2024 tarihinde sona erecek. 6 branşta başvuruları nasıl alınacağı detayları sunuldu.

Hastane memur alımı başvuruları 1-15 Şubat 2024 tarihleri arasında Cumhurbaşkanlığı CBİKO üzerinden yapılacak.

Sağlık teknikeri, sağlık personeli, destek personeli, psikolog, büro personeli ve hemşire alımı yapılacak. Alımlar KPSS puan sıralaması ile gerçekleşecektir.

Hastane Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihleri

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Başvurular e-Devlet Kapısı üzerinden “Erciyes Üniversitesi - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” hizmeti veya “Kariyer Kapısı” https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr internet adresi üzerinden 01 Şubat 2024 – 15 Şubat 2024 tarihleri arasında alınacaktır.

İstihdam Edilecek Birim Ve İstenilen Belgeler

Büro Personeli; Üniversite Rektörlüğü ve bağlı birimlerinde istihdam edilecektir.

Psikolog; Üniversite Kariyer Yönlendirme ve Bilgilendirme Merkezinde istihdam edilecektir.

Hemşire, Diğer Sağlık Personeli, Sağlık Teknikeri; Üniversite Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi bünyesinde istihdam edilecektir.

Sağlık Teknikeri; Üniversite Diş Hekimliği Fakültesi bünyesinde istihdam edilecektir.

Destek Personeli; Üniversite Rektörlüğü ve bağlı birimlerde ve Üniversitemiz Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi bünyesinde istihdam edilecek olup, başvuru esnasında adaylar Milli Eğitim Bakanlığı onaylı veya Yükseköğretim Kurumlarının Sürekli Eğitim Merkezleri tarafından verilen “Hijyen” Sertifikası veya “Kurs Bitirme Belgesi” Kariyer Kapısı Sistemi ek dosya bölümüne yüklenecektir.

Destek Personeli; Üniversite Yapı İşleri Teknik Daire Başkanlığı bünyesinde istihdam edilecek olup, aranılan niteliklerde belirtilen Milli Eğitim Bakanlığı onaylı veya Yükseköğretim Kurumlarının Sürekli Eğitim Merkezleri tarafından verilen “Bahçıvanlık” veya “Peyzaj Bahçıvanlığı” sertifikası, Kurs Bitirme Belgesi veya bu alanların birinden Ustalık Belgesi Kariyer Kapısı Sistemi ek dosya bölümüne yüklenecektir.

Destek Personeli; Üniversite Veteriner Fakültesi ve Veteriner Fakültesine bağlı Hayvan Hastanesi bünyesinde istihdam edilecektir. Aranılan niteliklerde belirtilen Milli Eğitim Bakanlığı onaylı veya Yükseköğretim Kurumlarının Sürekli Eğitim Merkezleri tarafından verilen “Hijyen” sertifikası Kariyer Kapısı Sistemi ek dosya bölümüne yüklenecektir.

Destek Personeli unvanı kapsamında istihdam edilecek kişiler; Üniversite birimlerinin hizmet sunumu alanına göre ve açık-kapalı alanların temizliği, basit bakım ve onarım, ısıtma, soğutma gibi iklimlendirme hizmetleri, bahçe bakımı ve düzenlenmesi, dağıtım ve taşıma gibi hizmetlerde çalıştırılacaktır.

Destek Personeli ünvanı kapsamında istihdam edilecek kişiler; 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 36. maddesinin X. Bölümünde yer alan Yardımcı Hizmetler Sınıfına dâhil olan işlerde çalıştırılacaktır.

Destek Personeli unvanları için hizmet içeriği fiziki güç gerektirdiğinden cinsiyeti erkek olmak şartı aranmaktadır.

Sertifika şartı bulunan destek personeli unvanları için; ilgili ilanda istenilen sertifika alanından mezun olan adaylarda sertifika şartı aranmayacaktır.

Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi bünyesinde istihdam edilecek tüm adaylarda “Ameliyathane, yoğun bakım ve diğer birimlerde vardiyalı olarak çalışmaya, nöbet tutmaya; sağlık, sosyal veya ailevi durumu açısından mani hali bulunmamak.” şartı aranacak olup, durumunu yerleştirilmesi halinde sağlık raporu ile belgelendirmesi talep edilecektir.

İlgili tüm pozisyonlarda atanacak adaylar atamalarının yapılmasına müteakip Üniversitemizin ilgili birimlerinde görevlendirilecektir. İhtiyaç halinde personel planlamaları dâhilinde ilgili mevzuat uyarınca farklı birimlerde de görevlendirilebileceklerdir.

Destek Personeli unvanları için atanmaya hak kazanan adaylardan göreve başlama esnasında hayvan bakımı ve temizliği ve hayvan barınakları temizliği hizmetlerinde açık ve kapalı alanlarda görev yapmaya engel herhangi bir sağlık sorunu bulunmadığı ve vardiyalı çalışmaya engel durumu bulunmadığına dair beyan alınacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.