Enerji Bakanlığı 9820 TL Maaş Kamu Personeli Alım Başvuruları

Enerji Bakanlığı 9820 TL Maaş Kamu Personeli Alım Başvuruları

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada 5 kamu personeli alımı yapılacağı duyuruldu. Alımı yapılacak personele 982 TL maaş ödemesi yapılacak.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü (MAPEG) tarafından yapılan açıklamaya göre 5 adet kamu personeli alımı kadrosuna atama yapılmak üzere yazılı ve sözlü sınav ile personel alınacaktır.

Alım Listesi

Başvuru yapacak adaylar için alımı yapılacak unvanlar liste de 1 adet kıdemli yazılım geliştirme uzmanı, 2 adet yazılım geliştirme uzmanı ve 2 adet coğrafi bilgi sistemleri yazılım geliştirme uzmanı olacak şekilde toplamda 3 arklı nitelikte 5 adet kamu personelinin/bilişim personelinin Enerji ve Tabii kaynaklar bünyesinde hizmet edecekleri kurumca belirtiliyor.

Başvuru Süreci

Adaylar başvurularını belirtilen tarihler arasında Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr üzerinden e-Devlet üzerinden giriş yaparak belirtilen başvuru tarihleri arasında iş başvuru ekranını kullanarak gerçekleştireceklerdir. Başvurular online olarak yapılacağından dolayı şahsen veya posta yolu ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuruda bulunacaklar için başvuru tarihleri olarak yapılan açıklamada başvurular bu gün itibari ile alınmaya başlayacak olup başvuru saatlerinin ise son güne kadar 24 saat boyunca yapılacak olup en geç müracaat tarihleri ise 18 Ağustos 2021 olarak belirlendi. Son başvuruları saat 23:59 kadar devam edecektir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.