EGM 2021 1.Dönem Sözleşmeli Personel Alım Duyurusu

EGM 2021 1.Dönem Sözleşmeli Personel Alım Duyurusu

Emniyet Genel Müdürlüğü 2021 1.Dönem sözleşmeli personel alım duyurusu yayınladı. EGM için adaylar başvurularını 26 Temmuz ile 30 Temmuz tarihleri arasında yapması gerekmektedir.

Emniyet Genel Müdürlüğü 2021 1.dönem sözleşmeli personel alım duyurusu yayınladı. EGM başvuruları 26 Temmuz 2021 ile 30 Temmuz 2021 tarihleri arasında alınacak.

Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarih Aralığı

Adaylar başvurularını bağlı bulundukları şehirlerin İl Emniyet Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğüne bizzat başvuracaklardır. Başvurular 26 Temmuz 2021 ile 30 Temmuz 2021 tarihleri arasında yapılacaktır.

Sözleşmeli Pilot Alımı Başvuru Şartları

Atanmak istediği unvanla ilgili olarak EK-1’de belirtilen şartları taşımak,

Ülke genelinde çalıştırılmayı ve tüm uçuşlarda görevlendirilmeyi kabul etmek.

Sözlü ve/veya uygulamalı sınavda başarılı olmak.

Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonuçları olumlu olmak. (Yapılacak sözlü/uygulamalı sınav sonucu başarılı olan ve Emniyet Teşkilatına atanmaya hak kazanan adaylardan istenilecek).

Temel pilotaj sertifikaları (PPL, CPL, IR, Öğretmenlik, Bakım), Tip intibak belgeleri ve sağlık raporu örneği, Tek motor çift motor uçuş saatleri ve varsa 1 inci pilotluk belgeleri, her bir tipte uçuş toplamları ve son uçuş tarihlerini gösterir kurum imzalı şahsi uçuş kayıt çizelgeleri ve havacılıkla ilgili kişisel tüm belgeler (sertifika, kurs belgesi vs. evrakların başvuru yerlerinde gösterilmesi yeterli olup, sözlü ve/veya uygulama sınava gelirken aday yanında getirecektir.

Ayrıca kazanan adaylardan bu belgelerin asılları veya aslı gibidir onayları istenecektir.) ile birlikte bulundukları illerin İl Emniyet Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğüne bizzat başvuracaklardır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.