Düz Memur Alımı Lise Mezunu Kılavuzu! Başvuru Şartları Neler

Düz Memur Alımı Lise Mezunu Kılavuzu! Başvuru Şartları Neler

Bahşılı belediy düz memur alımı lise mezunu personel alımı kılavuzu yayımladı. Memur alımı için başvuru genel ve özel şartları neler? Kimler ne zaman başvuru yapabilir? İlk defa atanmak üzere personel alımında bulunuyor. Adaylarda KPSS puan şartı aranıyor

Belediye başkanlığı düz memur alımı yapılması için başvuru kılavuzu yayınladı ve en az lise mezunları arasından personel alımı yapacağını duyurdu.

Bahşılı belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 3 adet en az lise mezunu memur alımı yapıyor. Özel ve genel başvuru şartları açıklandı. Başvuruda bulunacaklar için belediye memur alımı tüm detayları açıklandı.

Memur Alım Başvuru Özel Şartları;

2020 KPSS puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Ehliyet belgesi şartı aranıyor ve en az B sınıf ehliyete sahip olmak gerekiyor.

Herhangi bir Ortaöğretim kurumundan mezun olmak.

Türk Vatandaşı olmak.

Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle, askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

Adayların görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması gerekmektedir.

Daha önce çalıştığı kamu kurum vb kurumlardan disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle görevinden men edilmemiş veya çıkarılmamış olmak.

Düz Memur Başvuruları

Başvurular henüz başlamamış olup 4 Mart 2022 tarihinde başlamış olacak 6 Mart 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular www.bahsili.bel.tr adresi üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır. Adaylara başvuru formu başvuru esnasında internet sayfası üzerinden verilecektir.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.