Danıştay 16-24 Bin TL Maaşla 5 Kamu Personeli Alımı

Danıştay 16-24 Bin TL Maaşla 5 Kamu Personeli Alımı

Danıştay Başkanlığı yeni yayınladığı ilanda 5 kamu personeli alımı gerçekleştiriyor. Başkanlık işe yerleşeceklere 16-24 bin TL maaş verecek. Danıştay ilanına kimlerin nasıl başvuru yapabileceği detayları yazımızda…

Danıştay Başkanlığı 5 kamu personeli alımı yapacağını ilan etti. Danıştay ilanına başvuru işe alınacaklara ortalama 16-24 bin TL maaş verilecektir. Kamu personeli alımı başvuruları nasıl ve ne şekilde yapılacağı detaylarını sundu.

Adaylar Nasıl Ve Nereye Başvuru Yapacak?

Başvuracaklar Danıştay Başkanlığı resmi internet sitesinde bulunan başvuru formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulduktan sonra 12 Temmuz 2021 ile 30 Temmuz 2021 tarihleri arasında saat 17:00’a kadar Danıştay Başkanlığı Personel ve Eğitim Müdürlüğü (Dumlupınar Bulvarı No: 149 Eskişehir Yolu 10. Km Çankaya/Ankara) adresine şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

danistay-memur-alimi.jpg

Başvuru Öğrenim Durumları Nelerdir?

Adaylar dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yüksek öğretim kurumlarından mezun olmak. Ayrıca fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması gerekmektedir.

Sistem uzmanı alımı, yazılım geliştirme uzmanı alımı (java) ve yazılım geliştirme uzmanı alımı olarak yapılacaktır. Sözleşmeli bilişim personeli alımı başvuru detayları kılavuz şeklinde sunulmuştur. Adaylar ön bilgiyi 0312 253 10 00 iletişim numarasından alabilirler.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.