Çukurova Üniversitesi En Az Lise Mezunu 11 Devlet Memur Alımı

Çukurova Üniversitesi En Az Lise Mezunu 11 Devlet Memur Alımı

Çukurova Üniversitesi tarafınca paylaşılan ilanda 11 devlet memur alımı yapılacağı ilana çıkarıldı. Başvuru yapacaklar için başvurular İŞKUR üzeridir. En az lise mezunu adaylar başvurularını hangi şartlarda yapacak.

Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlığı en az lise mezunu olmak şartı ile 11 devlet memur alımı yapıyor. Adaylar başvuru yapabilmesi için sayfa sonuna ilan numarası ilave edilmiştir.

İŞKUR Başvuru Şartları

Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, affa uğramış olsa bile devlet güvenliğine karşı suçlar veya yüz kızartıcı suçlar işlememiş olmak. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumu ve kuruluşundan emeklilik yaşlılık aylığı almıyor olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak en fazla yaş şartı olarak 40 yaşını doldurmamış olmak.

Erkek adaylarına askerliğini yapmış olması veya askerlikle ilişiği bulunmaması gerekmektedir. Adayların görevini yapmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir. Kamu haklarından mahrum bulunmamak, en az ilköğretim mezunu olmak en fazla lise mezunu olmak. Şartlarına sahip adaylar başvurularını kolaylıkla yaptırabileceklerdir.

Beden İşçisi Alımı İçin Adaylardan İstenen Belgeler Neler?

Kimlik fotokopisi, son 6 ayda çekişilmiş vesikalık fotoğraf, askerlik durum belgesi, adli sicil kaydı, mezuniyet belgesi, belgelerine sahip adaylar başvurularını kolaylıkla yapabileceklerdir.

Başvurular Nasıl ve Hangi Tarihlerde Yapılacak?

Üniversite başvurularını İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden 11 beden işçisi alımı için 00006281326 iş ilan numarası üzerinden yapabileceklerdir.

Başvurular 15 Eylül 2021 tarihinde başlamış olup 20 Eylül 2021 tarihinde bitmiş olacaktır. Adana başvuruları kura yöntemi ile alınacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum