ÇSGB 19 Memur ve Kamu Personel Alımı 62 Bin TL Maaşla

ÇSGB 19 Memur ve Kamu Personel Alımı 62 Bin TL Maaşla

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı 19 memur ve kamu personel alımı 62 bin TL maaşla yapıyor. ÇSGB memur alımı başvuruları 4 – 19 Kasım 2023 tarihleri arasında yapıyor. Alım A – B ve C grubu olarak 3 ayrılmıştır.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Kamu Personeli Alımı Duyurusu

4 Kasım 2023 tarihli resmi gazete ilanına göre ÇSGB 19 kamu memuru alımı yapılacak. İlana göre 3 farklı grupta sözleşmeli personel alımı yapılacak adaylar başvurularını 4 – 19 Kasım 2023 tarihleri arasında CBİKO üzerinden yapacak.

A Grubu: java kurumsal mimar 1, kıdemli bilgi güvenliği uzmanı 1 ve kıdemli sistem uzman alımı 1 kişi olarak alıyor.

B Grubu: sistem uzmanı 3, kıdemli java yazılım uzmanı 3 ve veri tabanı yöneticisi alımı 1 kişi olarak alacak.

C Grubu: sistem uzmanı 2, devops uzmanı 1, java yazılım geliştirme uzmanı 5 ve .net yazılım geliştirme uzmanı alımı 1 kişi olarak istihdam olacak.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Kamu Personeli Alımı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Bilgi Teknolojileri Genel Müdürlüğü emrinde istihdam edilmek üzere 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararname’nin Ek 6’ncı maddesi ile 31.12.2008 tarih ve 27097 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik'in 8’inci maddesi uyarınca sözlü/uygulamalı sınav başarı sırasına göre yapılacak yerleştirme ile 19 (on dokuz) sözleşmeli bilişim personeli alınacaktır.

ÇSGB Memur Alımı Başvuruları

Adaylar başvurularını 04.11.2023 – 19.11.2023 tarihleri arasında Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr/ adresi üzerinden giriş yaparak, e-Devlet üzerinde belirtilen takvimde aktif hale gelecek olan iş başvuru ekranını kullanarak gerçekleştirebileceklerdir. Şahsen veya posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvurular için gerekli koşullar, istenilen belgeler, sınav süreci ile ilgili diğer bilgiler Bakanlığımız internet sayfasında (www.csgb.gov.tr/duyurular) ve Kariyer Kapısında yer almaktadır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.